15.09.2017

Powalczyć z Radomiakiem

Już dziś o godzinie 18:30 w Radomiu, Błękitni Stargard zagrają mecz w ramach 9 kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Radomiaka, który w obecnych rozgrywkach spisuje się znakomicie. Radomiak z dorobkiem 20 punktów bez żadnego przegranego meczu zajmuje razem z GKS Jastrzębie miejsce na szczycie ligowej tabeli.  Spoglądając historycznie na mecze pomiędzy naszymi drużynami oraz obecne wyniki faworytem wydają się być gospodarze. 

Błękitni w tegorocznym sezonie są zespołem nieprzewidywalnym.  Notują bardzo wiele remisów, a z drużynami ze górnej części tabeli potrafią wygrywać jak np. z PGE GKS Bełchatów (2:1) czy jak dwa tygodnie temu z ówczesnym liderem na wyjeździe Wartą Poznań (2:1). Błękitni podobnie jak Radomiak tracą mało bramek. Obie drużyny w ośmiu rozegranych kolejkach straciły tylko 5 bramek, co świadczy o bardzo dobrej obronie obydwu drużyn. W Radomiu nie mają natomiast problemu ze strzelaniem bramek. Zawodnicy Radomiaka wpisali się na listę strzelców już 16 razy. Nasza drużyna ma niestety z tym duży problem i jak dotychczas piłkarze Błękitnych trafili do siatki przeciwnika tylko 6 razy. W minionej ósmej kolejce spotkań obie drużyny zremisowały swoje mecze. Błękitni przed własną publicznością bezbramkowo zremisowali z Wisłą Puławy, a Radomiak zremisował na wyjeździe 1:1 z Gryfem Wejherowo. 

Arbitrem głównym spotkania Radomiak Radom – Błękitni Stargard będzie Pan Szymon Lizak z Poznania.  W ubiegłym sezonie arbiter ten sędziował także mecz Błękitnych z Radomiakiem, tylko że w Stargardzie. Wówczas spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. 

Niestety nie mamy żadnej informacji o jakiejkolwiek bezpośredniej transmisji wideo z tego spotkania. Zapraszamy więc do śledzenia relacji tekstowej na stronie www.lajfy.com

23.09.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK ŁĘCZNA

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

19.09.2018, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

ELANA TORUŃ

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Karol Orłowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting