14.09.2017

Zamiast treningu piłkarskiego trening biegowy

Na zaproszenie stargardzkiej grupy  biegaczy „Stargard ja się nie ścigam” pierwszy zespół Błękitnych wraz ze sztabem szkoleniowym oraz członkiem zarządu Jarosławem Hajdukiem uczestniczył 13 września w 67 środowym bieganiu po stargardzkich plantach. Łącznie trasę pokonało 77 osób. Przed rozpoczęciem biegu zawodnicy Błękitnych przekazali organizatorom koszulkę z autografami oraz klubowy szalik, które będą przeznaczone na cele charytatywne. 

Profesjonalną rozgrzewkę piłkarską przed rozpoczęciem biegu przeprowadził trener Błękitnych Jarosław Piskorz. Jak przekazali nam organizatorzy była to najdłuższa i najbardziej profesjonalna rozgrzewka jaka dotychczas odbyła się na środowych spotkaniach biegaczy.  

Środowe bieganie w Stargardzie skierowane jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcą zacząć biegać, a nie wiedzą jak, i do tych którzy już biegają, a chcą poznać innych stargardzkich pożeraczy endorfin. Wszyscy chętni biegacze spotykają się w każdą środę o godzinie 19:00 przy fontannie w parku Bolesława Chrobrego niezależnie od warunków atmosferycznych. 

Grupie „Stargard. Ja się nie ścigam” dziękujemy za zaproszenie i dobry trening tlenowy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu pod nazwą Środowa "Błękitna krew" #67! autorstwa www.martynairafal.pl 

Galeria zdjęć dostępna jest pod linkiem: https://www.facebook.com/pg/fotografiastargard/photos/?tab=album&album_id=1293410824101575


23.09.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK ŁĘCZNA

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

19.09.2018, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

ELANA TORUŃ

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Przemysław Brzeziański

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting