08.09.2017

Zagramy z Wisłą Puławy

Spadkowicz z Nice I ligi Wisła Puławy będzie kolejnym przeciwnikiem Błękitnych Stargard. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 9 września o godzinie 15:00 na stadionie miejskim przy ul. Ceglanej w Stargardzie. Wisła z dorobkiem 8 punktów zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Błękitni z dorobkiem 10 punktów są na miejscu 7. 

Błękitni Stargard w ostatniej kolejce pozytywnie zaskoczyli. Zwyciężyli na wyjeździe ówczesnego lidera rozgrywek Wartę Poznań 2:1. Błękitni przełamali tym samy serię pięciu kolejnych meczów bez zwycięstwa, a także strzelili więcej jak jedną bramkę w meczu co ostatni raz udało się im w meczu pierwszej kolejki przeciwko PGE GKS Bełchatów. W meczu z Wartą do kadry powrócił po kontuzji Maciej Liśkiewicz, który zdobył jedną z bramek. Drugą strzelił Wojciech Fadecki, który przełamał tym samym niemoc strzelecką z wcześniejszych spotkań. 

Wisła Puławy w minionej kolejce zremisowała 1:1 na własnym stadionie z Gryfem Wejherowo.  Od początku sezonu w siedmiu rozegranych kolejkach Wisła zanotowała 2 zwycięstwa 2 remisy i 3 porażki. Błękitni z Wisłą Puławy mierzyli się w sezonie 2015/2016. Wówczas zarówno w Stargardzie jak i w Puławach padł bezbramkowy remis. 

Arbitrem głównym spotkania Błękitni – Wisła będzie Pan Maciej Pelka z Piły. W ubiegłym sezonie arbiter ten sędziował trzy spotkania z udziałem Błękitnych. Wszystkie trzy  mecze odbyły się na wyjeździe. Były to mecze ROW 1964 Rybnik – Błękitni – 1:2, Puszcza Niepołomice – Błękitni 2:0 oraz GKS Bełchatów – Błękitni 0:2. 

Tradycyjnie osoby, które nie będą mogły przyjść na stadion i obejrzeć meczu na żywo zapraszamy do bezpośredniej transmisji wideo z tego spotkania, która będzie dostępna od godziny 14:55 na stronie internetowej www.tvcom..pl

http://pilkanozna.tvcom.pl/Gra/Sezona-2017-2018/154921-Blekitni-Stargard-Wisla-Pulawy-(2LM-8-kolejka).htm

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

Ostatnie spotkanie

, godz.

.

.

0

0

Miejsce spotkania

NASI PIŁKARZE

Marcel Skwirut

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting