03.09.2017

Poznań zdobyty !

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Błękitnych Stargard. Nasza drużyna pokonała na wyjeździe dotychczasowego lidera rozgrywek, drużynę która jeszcze nie straciła żadnego punktu w tym sezonie Wartę Poznań 2:1. Bramki dla Błękitnych w drugiej połowie meczu zdobyli powracający po  kontuzji Maciej Liśkiewicz oraz Wojciech Fadecki.

Warta Poznań 1-2 Błękitni Stargard

Krzysztof Biegański 12 - Maciej Liśkiewicz 47, Wojciech Fadecki 71

Warta: 1. Adrian Lis - 15. Wiktor Patrzykąt, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 6. Nikodem Fiedosewicz (62, 13. Adrian Szynka) - 19. Krzysztof Biegański (90, 21. Adrian Chopcia), 17. Artur Marciniak (80, 16. Hubert Antkowiak), 10. Adrian Laskowski, 20. Adrian Cierpka, 14. Radosław Jasiński - 22. Michał Przybyła (62, 11. Krystian Sanocki).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 7. Maciej Liśkiewicz, 11. Patryk Burzyński, 19. Tomasz Pustelnik, 4. Hubert Kotus (46, 24. Rafał Gutowski) - 18. Wojciech Fadecki, 15. Damian Mosiejko, 10. Patryk Skórecki, 26. Patryk Włóka, 13. Karol Orłowski (55, 6. Filip Karmański) - 20. Michał Magnuski (90, 17. Maciej Więcek).

żółte kartki: Laskowski, Sanocki, Kieliba - Pustelnik, Kotus, Orłowski, Liśkiewicz, Skórecki, Gutowski.

czerwona kartka: Adrian Laskowski (90. minuta, Warta, za drugą żółtą).

sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).

widzów: 1000.

Mecz nie ułożył się dobrze dla podopiecznych trenera Krzysztofa Kapuścińskiego. Już w 12 minucie meczu po bramce Krzysztofa Biegańskiego Warta objęła prowadzenie. W drugiej połowie Błękitni zagrali bardzo dobre zawody i zdominowali przeciwnika. Już na samym początku drugiej połowy meczu Maciej Liśkiewicz doprowadził do wyrównania. Kolejne groźne ataki Błękitnych przyniosły drugą bramkę, którą w 71 minucie strzelił Wojciech Fadecki. Błękitni grali do końca meczu bardzo mądrze i nie pozwolili gospodarzom na strzelenie wyrównującej bramki.

W sobotę 9 września o godzinie 15:00 Błękitni w Stargardzie  będą podejmować Wisłę Puławy.

23.09.2017, godz. 15:00