01.09.2017

Powalczyć o punkty z liderem

Błękitni Stargard w sobotę 2 września o godzinie 17:00 zmierzą się w Poznaniu z liderem rozgrywek drużyną Warty. Warta Poznań w tym sezonie jeszcze nie straciła żadnego punktu. Zwyciężyła wszystkie sześć meczy i z dorobkiem 18 punktów, 15 bramek strzelonych i 3 straconych razem z Radomiakiem Radom przewodzi w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo II ligi. Przed Błękitnymi ciężkie zadanie, jednak na pewno możliwe do zrealizowania i wywalczenia punktów. 

Defensywa Błękitnych podobnie jak defensywa Warty w tym sezonie także spisuje się bardzo dobrze. Błękitni w sześciu meczach stracili tylko 4 bramki. Problemem Błękitnych jest natomiast zdobywanie bramek, których we wszystkich meczach nasza drużyna zdobyła tylko 4 z czego dwie Mateusz Węsierski, który w meczu z Wartą nie zagra z powodu nadmiaru żółtych kartek. Mimo tego w szeregach Błękitnych nie brakuje ofensywnych graczy potrafiących zdobywać bramki. Do kadry Błękitnych powróci także kilku kontuzjowanych wcześniej zawodników. Trener Krzysztof Kapuściński będzie miał więc większe pole manewru zarówno w defensywie jak i w ofensywie. 

Spotkanie w Poznaniu jako główny arbiter będzie sędziował Pan Mirosław Górecki z Katowic. W ubiegłym sezonie arbiter ten sędziował jedno spotkanie z udziałem Błękitnych. Było to w 30 kolejce spotkań w Opolu, gdzie Błękitni przegrali z miejscową Odrą 3:2. 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

Ostatnie spotkanie

, godz.

.

.

0

0

Miejsce spotkania

NASI PIŁKARZE

Filip Karmański

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting