31.08.2017

Oświadczenie dotyczące sekcji żeńskiej

W związku z rezygnacją sztabu szkoleniowego sekcji żeńskiej Błękitnych Stargard Pana Krzysztofa Kubackiego, Pani Darii Sokołowskiej, rezygnacji z gry w barwach Błękitnych większości zawodniczek ściągniętych z zewnątrz  przez sztab szkoleniowy do naszego klubu jak również wycofaniu się głównego sponsora sekcji żeńskiej firmy SCHOPA z przykrością informujemy, iż w związku z brakiem kadry jesteśmy zmuszeni do wycofania z rozgrywek I ligi kobiet grupa północna zespołu piłkarek Błękitnych Stargard. 

Jednocześnie zarząd klubu składa serdeczne podziękowania dla Pana Andreasa Visera dyrektora firmy Schopa za dotychczasową wieloletnią współpracę, zaangażowanie, poświęcenie i wkład włożony w rozwój piłki nożnej kobiecej w Stargardzie. 

Zawiadamiamy także, iż w dniu jutrzejszym 1 września o godzinie 16:30 w sali konferencyjnej klubu przy ul. Ceglanej 1 odbędzie się spotkanie związane z dalszą przyszłością sekcji kobiecej w Klubie Piłkarskim Błękitni Stargard. Zapewniamy, iż poczynione zostaną wszelkie starania aby zawodniczki pochodzące ze Stargardu i okolic trenujące dotychczas w klubie mogły dalej kontynuować szkolenie w zakresie gry w piłkę nożną kobiet w barwach Błękitnych Stargard. 

25.11.2017, godz. 13:00

STAL STALOWA WOLA

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

12.11.2017, godz. 13:00

PGE GKS BEŁCHATÓW

BŁĘKITNI STARGARD

3

2

Miejsce spotkania

BEŁCHATÓW

NASI PIŁKARZE

Damian Mosiejko

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting