25.08.2017

Olimpia kolejnym rywalem Błękitnych

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Ceglanej, Błękitni Stargard będą podejmować Olimpię Elbląg. Zarówno Błękitni jak i Olimpia w minionej kolejce która odbyła się w środę przegrali swoje mecze.  Olimpia przed własną publicznością uległa 3:1 Gryfowi Wejherowo, a Błękitni na wyjeździe przegrali w Łodzi z miejscowym ŁKS-em 2:1. 

Obie drużyny w tabeli ligowej są na podobnych miejscach. Olimpia jest na miejscu 7 i zgromadziła dotychczas 7 punktów co przełożyło się na dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki, Błękitni są oczko niżej na miejscu 8 i mają na koncie jedno zwycięstwo, trzy remisy i jedną porażkę. 

Arbitrem głównym spotkania Błękitni - Olimpia będzie Pan Łukasz Karski ze Słupska. Arbiter ten w ubiegłym sezonie sędziował dwa mecze w Stargardzie z udziałem naszej drużyny: Błękitni Stargard – Odra Opole 0:1 oraz Błękitni Stargard – Warta Poznań 2:2. W obecnym sezonie był rozjemcą w rundzie wstępnej Pucharu Polski w Szczecinku gdzie Błękitni pokonali miejscowy MKP 7:0. 

Tradycyjnie nasza telewizja klubowa przeprowadzi z tego spotkania bezpośrednią transmisję internetową. Transmisja będzie dostępna pod linkiem 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

Ostatnie spotkanie

, godz.

.

.

0

0

Miejsce spotkania

NASI PIŁKARZE

Marcel Skwirut

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting