23.08.2017

ŁKS - Błękitni 2:1 (0:0)

Błękitni Stargard niestety przegrali na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 2:1. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 70 minucie spotkania po strzale z rzutu karnego Jewhena Radionowa. Błękitni w 78 minucie doprowadzili do wyrównania. Po błędzie defensorów gospodarzy piłkę do pustej bramki wpakował Mateusz Węsierski. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się sprawiedliwym podziałem punktów w 84 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik ŁKS-u Patryk Bryła strzałem głową zdobył zwycięską bramkę.

ŁKS Łódź 2-1 (0:0) Błękitni Stargard

Jewhen Radionow 71 (k), Patryk Bryła 85 - Mateusz Węsierski 80

ŁKS: 25. Michał Kołba - 16. Paweł Pyciak, 24. Kamil Juraszek, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 8. Kamil Rozmus - 13. Jakub Kostyrka, 17. Mateusz Gamrot (90, 21. Filip Burkhardt), 31. Przemysław Kocot, 23. Damian Guzik (64, 18. Piotr Pyrdoł), 9. Krystian Pieczara (79, 7. Patryk Bryła) - 10. Jewhen Radionow.

Błękitni: Mariusz Rzepecki - Grzegorz Szymusik, Patryk Burzyński (77 Michał Magnuski), Tomasz Pustelnik, Hubert Kotus - Maciej Więcek, Damian Mosiejko, Patryk Skórecki, Patryk Włóka (85 Bartosz Łysoń), Wojciech Fadecki - Mateusz Węsierski.

żółte kartki: Szymusik, Skórecki, Więcek.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

Mecz stał na wyrównanym poziomie. Obie drużyny grały bardzo mądrze w defensywie, a większa część meczu toczyła się w środkowej części boiska. Jest to pierwsza w tym sezonie porażka podopiecznych trenera Krzysztofa Kapuścińskiego. Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia będzie okazja do przełamania. O godzinie 15:00 Błękitni na własnym stadionie będą podejmować Olimpię Elbląg.

25.11.2017, godz. 13:00