22.08.2017

ŁKS Łódź kolejnym rywalem Błękitnych

W środę 23 sierpnia odbędzie piąta kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Błękitni Stargard zagrają na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym. Początek spotkania na stadionie przy Alei Unii Lubelskiej w Łodzi o godzinie 17:00. ŁKS Łódź jest beniaminkiem II ligi centralnej.  Jest to jeden z najstarszych i najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich. 

ŁKS Łódź w tabeli wszechczasów ekstraklasy zajmuje wysokie szóste miejsce, a do jego największych piłkarskich sukcesów należą dwa tytuły mistrzowskie (zdobyte w 1958 i 1998 roku) oraz puchar Polski wywalczony w 1957 roku. 

Obecny sezon ligowy ŁKS rozpoczął od bezbramkowego remisu na własnym stadionie z ROW 1964 Rybnik. W drugiej i trzeciej kolejce ŁKS pokonał 1:0 przed własną publicznością odpowiednio Gwardię Koszalin i MKS Kluczbork. W ostatniej kolejce w spotkaniu wyjazdowym ŁKS zremisował 1:1 z Gryfem Wejherowo. ŁKS Łódź jest jedną z pięciu drużyn w lidze które jeszcze nie doznały porażki. Do tej grupy drużyn należą również Błękitni Stargard. Błękitni w czterech dotychczas rozegranych kolejkach zanotowali jedno zwycięstwo i trzy remisy. ŁKS z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli, Błękitni z sześcioma punktami zajmują miejsce ósme. 

23.09.2017, godz. 15:00

BŁĘKITNI STARGARD

GARBARNIA KRAKÓW

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

15.09.2017, godz. 18:30

RADOMIAK RADOM

BŁĘKITNI STARGARD

1

0

Miejsce spotkania

RADOM

NASI PIŁKARZE

Wojciech Fadecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2011 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting