22.08.2017

ŁKS Łódź kolejnym rywalem Błękitnych

W środę 23 sierpnia odbędzie piąta kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Błękitni Stargard zagrają na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym. Początek spotkania na stadionie przy Alei Unii Lubelskiej w Łodzi o godzinie 17:00. ŁKS Łódź jest beniaminkiem II ligi centralnej.  Jest to jeden z najstarszych i najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich. 

ŁKS Łódź w tabeli wszechczasów ekstraklasy zajmuje wysokie szóste miejsce, a do jego największych piłkarskich sukcesów należą dwa tytuły mistrzowskie (zdobyte w 1958 i 1998 roku) oraz puchar Polski wywalczony w 1957 roku. 

Obecny sezon ligowy ŁKS rozpoczął od bezbramkowego remisu na własnym stadionie z ROW 1964 Rybnik. W drugiej i trzeciej kolejce ŁKS pokonał 1:0 przed własną publicznością odpowiednio Gwardię Koszalin i MKS Kluczbork. W ostatniej kolejce w spotkaniu wyjazdowym ŁKS zremisował 1:1 z Gryfem Wejherowo. ŁKS Łódź jest jedną z pięciu drużyn w lidze które jeszcze nie doznały porażki. Do tej grupy drużyn należą również Błękitni Stargard. Błękitni w czterech dotychczas rozegranych kolejkach zanotowali jedno zwycięstwo i trzy remisy. ŁKS z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli, Błękitni z sześcioma punktami zajmują miejsce ósme. 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

Ostatnie spotkanie

, godz.

.

.

0

0

Miejsce spotkania

NASI PIŁKARZE

Rafał Gutowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting