17.08.2017

Błękitni zagrają ze Zniczem

W najbliższą sobotę 19 sierpnia o godzinie 15:00 Błękitni Stargard będą podejmować na własnym stadionie spadkowicza z Nice I ligi Znicz Pruszków.  Najbliższy przeciwnik Błękitnych jest dobrze znany naszej drużynie. Błękitni ze Zniczem rywalizowali w rozgrywkach ligowych w sezonach 2014/2015 oraz 2015/2016. Co ciekawe, aż trzykrotnie wówczas spotkania kończyły się wynikiem 0:0, a raz przed własną publicznością Błękitni zwyciężyli Znicz 3:1.

Miniony sezon Znicz Pruszków spędził na zapleczu ekstraklasy, który zakończył na miejscu 17 z dorobkiem 30 punktów i niestety spadkiem do II ligi. W trzech kolejkach obecnego sezonu piłkarze Znicza zanotowali dwie porażki z Gwardią Koszalin 1:2 i MKS Kluczbork 1:0 oraz jedno zwycięstwo w ostatniej kolejce w Pruszkowie z Gryfem Wejherowo 3:2.  Z dorobkiem 3 punktów Znicz zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. 

Błękitni w trzech pierwszych kolejkach jeszcze nie przegrali i stracili tylko jedną bramkę w inauguracyjnym wygranym meczu z PGE GKS Bełchatów 2:1.  W ostatnich dwóch meczach podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego nie stracili bramki ale także żadnej nie zdobyli. Z dorobkiem 5 punktów Błękitni zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli. 

Mecz Błękitnych Stargard ze Zniczem Pruszków będzie sędziował jako arbiter główny Pan Paweł Malec z Łodzi. W ubiegłym sezonie arbiter ten sędziował jeden mecz z udziałem naszej drużyny. Było to w Stalowej Woli, gdzie Błękitni zremisowali 2:2 z miejscową Stalą. We wcześniejszych sezonach arbiter ten sędziował mecze Błękitnych w Górze z miejscowym Nadwiślanem, gdzie Błękitni zwyciężyli 1:0, a także w Stargardzie z Zagłębiem Sosnowiec, który nasza drużyna przegrała 1:0. 

Tradycyjnie dla osób, które nie są w stanie dotrzeć na stadion przy ul. Ceglanej, na stronie internetowej http://pilkanozna.tvcom.pl/Gra/Sezona-2017-2018/153705-Blekitni-Stargard-Znicz-Pruszkow-(2LM-4-kolejka).htm zostanie przeprowadzona bezpłatna transmisja wideo z tego spotkania. 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

Ostatnie spotkanie

, godz.

.

.

0

0

Miejsce spotkania

NASI PIŁKARZE

Tomasz Antczak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting