03.08.2017

Powalczyć o drugie zwycięstwo

Już w najbliższą sobotę 5 sierpnia o godzinie 17:00 w ramach II kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi Błękitni Stargard będą podejmować na własnym stadionie Stal Stalową Wolę. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie 2:1 z PGE GKS Bełchatów podopieczni trenera Krzysztofa Kapuścińskiego będą chcieli powalczyć o drugą z rzędu ligową wygraną.  Stal Stalowa Wola w pierwszej kolejce zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Gryfem Wejherowo.

Najbliższy przeciwnik Błękitnych należy do tych z cyklu nie wygodnych na własnym stadionie. W ostatnich trzech sezonach Błękitni nie wygrali ani razu ze Stalą na boisku w Stargardzie. Dwukrotnie zwyciężała Stal, a raz mecz zakończył się remisem. Przed Błękitnymi kolejna więc szansa na przełamani złej serii spotkań ze Stalą Stalowa Wola w Stargardzie. 

Sobotni mecz Błękitnych Stargard ze Stalą Stalowa Wola poprowadzi jako arbiter główny Pan Tomasz Białek z Drezdenka. W poprzednich sezonach Pan Tomasz Białek kilkukrotnie sędziował mecze z udziałem Błękitnych. W minionym sezonie 2016/2017 sędziował mecze Błękitnych z Olimpią Zambrów (0:0) oraz Stalą Stalowa Wola (2:2) .

Tradycyjnie dla kibiców którzy nie będą mogli przyjść na stadion nasza redakcja przeprowadzi na żywo transmisję wideo z tego spotkania. Link do transmisji http://pilkanozna.tvcom.pl/Gra/153352-Blekitni-Stargard-Stal-Stalowa-Wola-(2LM-2-kolejka).htm

21.07.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

Olimpia Grudziądz

Miejsce spotkania

Stargard

Ostatnie spotkanie

14.07.2018, godz. 14:00

POGOŃ SZCZECIN

BŁĘKITNI STARGARD

5

2

Miejsce spotkania

SZCZECIN (sparing)

NASI PIŁKARZE

Karol Orłowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting