10.05.2017

Dni Olimpijczyka w Stargardzie

Stargard będzie gospodarzem tegorocznych Zachodniopomorskich uroczystości Dni Olimpijczyka. Impreza zostanie zorganizowana w najbliższy weekend 12-13 maja na obiektach sportowych miasta Stargard. Jedną z imprez będzie piłkarski turniej Skrzatów z rocznika 2009 i młodsi pn.  „Szukamy następców H. Wawrowskiego, D. Adamczuka, W. Wragi,  A. Bąka”. 

Turniej odbędzie się na głównej płycie Stadionu Piłkarskiego przy ul. Ceglanej w sobotę 13 maja w godzinach 9:30 - 15:00. Organizatorem turnieju jest Klub Piłkarski Błękitni. W turnieju udział weźmie 8 drużyn z czego, aż cztery to drużyny Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard. Koordynatorem turnieju piłkarskiego jest trener Akademii Błękitnych z rocznika 2009 Pan Zbigniew Augustynik. 

W tym samym dniu na płycie euroboiska i płyty treningowej nr 3 przy ul. Ceglanej odbędą się XXIV Wojewódzkie Igrzyska Lekkoatletyczne Osób Niepełnosprawnych. Oficjalna ceremonia otwarcia Dni Olimpijczyka odbędzie się o godzinie 11:00 w Hali Sportowej OSiR przy ul. Pierwszej Brygady. W ramach obchodów odbędzie się także szereg innych imprez sportowych w trakcie których będzie możliwość spotkania się z wieloma byłymi i obecnymi olimpijczykami kadry Polski. 

03.06.2017, godz. 17:00

GKS BEŁCHATÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

BEŁCHATÓW

Ostatnie spotkanie

27.05.2017, godz. 15:00

BŁĘKITNI STARGARD

WARTA POZNAŃ

2

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Paweł Lisowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2011 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting