06.05.2017

Błękitni lepsi od Polonii

Błękitni Stargard pod dobrym meczu pokonali 1:0 Polonię Bytom. Jedyną bramkę dla naszej drużyny w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Grzegorz Szymusik. Błękitni z przebiegu meczu byli drużyną lepszą, dłużej utrzymującą się przy piłce. Przy odrobinie szczęścia Błękitni powinni ten mecz wygrać znacznie wyżej. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie nasi zawodnicy zmarnowali kilka stuprocentowych sytuacji. Kilka razy drużynę Polonii od utraty gola uchronił bramkarz Matko Perdijić.

Błękitni Stargard 1-0 Polonia Bytom

Grzegorz Szymusik 45

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek, 11. Paweł Lisowski (66, 9. Sebastian Inczewski), 3. Piotr Wojtasiak, 10. Bartosz Flis, 14. Robert Brzęczek (88, 8. Mateusz Czapłygin) - 16. Patryk Skórecki.

Polonia: 12. Matko Perdijić - 20. Daniel Barbus, 9. Michał Szal, 18. Peter Bašista, 16. Jakub Żmuda (59, 21. Sławomir Musiolik) - 24. Kamil Włodyka (86, 17. Dawid Skrzypiński), 28. Jakub Kuzdra, 19. Mateusz Słodowy, 8. Michał Chrabąszcz, 26. Krzysztof Zaremba - 23. Marcin Lachowski.

żółte kartki: Wojtasiak - Żmuda.

sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa).

widzów: 600

Za tydzień Błękitni zagrają w Opolu z liderem rozgrywek Odrą. Mecz rozpocznie się w sobotę 13 maja o godzinie 16:00. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP 3 Opole. Kibice Błękitnych będą mogli mecz obejrzeć bezpośrednio na TVP 3 Szczecin.

03.06.2017, godz. 17:00