26.01.2020

V Bal Akademii Błękitnych Stargard za nami

W piątek 24 stycznia w Piccolo, rodzice dzieci trenujących w Błękitnych, trenerzy, przyjaciele i sympatycy Błękitnych oraz sponsorzy spotkali się na corocznym Balu Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard. Była to już piąta edycja Balu w trakcie którego oprócz dobrej zabawy, integracji środowiska piłkarskiego odbywają się również liczne licytacje przedmiotów przekazanych przez znane osobistości sportowe, a środki zebrane z licytacji trafiają na zakup sprzętu sportowego dla dzieci trenujących w Błękitnych. W tym roku dwie licytacje były szczególne, na cele charytatywne.

Pierwsza specjalna licytacja odbyła się na rzecz Dawida Kowalczyka, ucznia ZSBT w Stargardzie. Młody sportowiec pod koniec października ubiegłego roku uległ bardzo groźnemu wypadkowi, został potrącony w rodzinnym Chociwlu przez samochód osobowy, jest w bardzo ciężkim stanie i pilnie potrzebuje środków finansowych na leczenie i rehabilitację.  Na licytację dla Dawida trafił Voucher do studia piękności Riviera z ul. Kaszubskiej w Stargardzie, a także karnet na rundę wiosenną na mecze Błękitnych oraz voucher na miesięczne treningi z trenerem personalnym Gracjanem Rynkiewiczem w klubie Boks Terier Team w Stargard. Cały pakiet wylicytowała Pani Karina za kwotę 650 zł. 

Druga licytacja specjalna odbyła się na rzecz stargardzianina, młodego chłopca Rubika, który walczy o życie tocząc walkę z nowotworem i pilnie potrzebuje środków finansowych na specjalistyczną terapię. Na licytację Rubika trafiła oryginalna koszulka meczowa Błękitnych Stargard, piłka meczowa wraz z autografami zawodników, kalendarz PZPN na 2020 rok z karnetem wolnego wstępu na rundę wiosenną Błękitnych oraz specjalny pakiet upominków przekazany przez prezydenta miasta Stargard Rafała Zająca. Cały pakiet wylicytowała Pani Ela za kwotę 4.000 zł ! Była to najwyższa kwota z licytacji, która trafi na konto Rubika. 

W tym roku w całych licytacjach pobiliśmy ubiegłoroczny wynik. Łącznie zebraliśmy 8.250 zł. Bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca i ogromną pomoc ! 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy przekazali wartościowe rzeczy na licytacje. Podziękowania dla klubu bokserskiego Boks Terier Team Stargard, Ośrodka Sportu i Rekreacji OSiR Stargard Sp. z o.o., kadry polskich biegaczy narciarskich, kardy polskich biatlonistów, kardy polskich skoków narciarskich, studia piękności RIVIERA z ul. Kaszubskiej w Stargardzie, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Wiesława Wragi, szczecińskiego kina HELIOS Outlet Park, PGE Spójnia Stargard S.A., Jakuba Flasa - Kubańczyk, prezydenta miasta Stargard Rafała Zająca oraz AP Flowers storczyki. 

O oprawę muzyczną zadbał DJ KRISC Cabanek Krzysztof . Dziękujemy ! 

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym VI Balu Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard.

22.02.2020, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

CHEMIK POLICE

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

15.02.2019, godz. 13:00

CHROBRY GŁOGÓW

BŁĘKITNI STARGARD

1

2

Miejsce spotkania

GŁOGÓW

NASI PIŁKARZE

Karol Jabłoński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting