03.11.2019

Pierwszy remis w sezonie

W 16 kolejce spotkań dotychczas grająco bezkompromisowo Błękitni Stargard, zremisowali pierwsze spotkanie w sezonie. Na wyjeździe remisem 1:1 zakończyło się spotkanie z Garbarnią Kraków. Z gry, posiadania piłki i ilości sytuacji bramkowych mieliśmy znaczną przewagę. Bramkę dla gospodarzy w 13 minucie meczu zdobył Kamil Kuczak. W 67 minucie po faulu w polu karnym na Krysianie Sanockim, bramkę z rzutu karnego zdobył Wojciech Fadecki.

Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 1:1.

bramki: Kamil Kuczak 13' - Wojciech Fadecki 67' (k)

Garbarnia: 1. Dorian Frątczak - 87. Jakub Kowalski (56, 27. Kamil Słoma), 4. Krystian Kujawa, 5. Jan Klimek, 8. Marek Masiuda, 21. Tomasz Kołbon - 12. Mateusz Duda, 19. Karol Kostrubała, 10. Kamil Kuczak, 15. Grzegorz Marszalik (45, 6. Bartłomiej Mruk) - 99. Michał Feliks (67, 32. Krzysztof Szewczyk).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski - 11. Krystian Sanocki (72, 8. Marcin Gawron), 19. Paweł Łysiak, 7. Michał Cywiński (85, 21. Hubert Krawczun), 24. Patryk Paczuk (60, 23. Mateusz Bochnak), 18. Wojciech Fadecki - 9. Piotr Kurbiel.

żółte kartki: Kujawa, Masiuda, Kowalski, Frątczak, Słoma - Łysiak, Cywiński.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).

Za tydzień w sobotę o godzinie 13:000 w Stargardzie przy Ceglanej podejmujemy rezerwy Lecha Poznań.

23.11.2019, godz. 13:00