23.10.2019

Robert Gajda prezesem Błękitnych

Informujemy, że w dniu 22 października nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa Klubu Piłkarskiego Błękitnych Stargard. Robert Gajda zastąpił na stanowisku prezesa Zbigniewa Niemca. Podczas wspólnego posiedzenia zarządu i komisji rewizyjnej rezygnację z funkcji prezesa i członka zarządu z przyczyn zdrowotnych i osobistych złożył dotychczasowy wieloletni prezes Zbigniew Niemiec.

W zaistniałej sytuacji zarząd zgodnie z §29 Statutu Klubu Piłkarskiego Błękitni zobowiązany jest do wyboru prezesa z osób będących w zarządzie. W głosowaniu tajnym jednogłośnie nowym prezesem Błękitnych Stargard został wybrany Robert Gajda, który dotychczas pełnił w klubie funkcję wiceprezesa ds. sportu.

Serdecznie gratulujemy Robertowi Gajdzie wyboru na funkcję prezesa. Jednocześnie życzymy samych sukcesów i dalszego rozwoju klubu począwszy od najmłodszych grup młodzieżowych chłopców i dziewcząt skończywszy na sukcesach seniorów.

- dziękuję za zaufanie obecnym członkom zarządu. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie, któremu mam nadzieję sprostam. Jestem otwarty na dialog ze wszystkimi osobami. Nie planuję robić wielkich rewolucji, gdyż klub ma mocne fundamenty i funkcjonuje dobrze. Każdy, kto będzie chciał pracować dla dobra naszego klubu znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Potrzebujemy ludzi z pomysłami, kreatywnych otwartych na rozwój. Chciałbym usprawnić kilka rzeczy, wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów z Klubu 100, sponsorów klubu i miasta Stargard. Będziemy pracować również nad przygotowaniem oferty sponsorskiej dla potencjalnych sponsorów klubu. Liczę na wsparcie kibiców i wszystkich osób związanych z klubem. Jednocześnie dziękuję za dotychczasową pracę Panu Zbigniewowi Niemcowi. Widzę również dla niego miejsce w klubie. Chciałbym, aby swoim wieloletnim doświadczeniem i wypracowanymi kontaktami z Polskim Związkiem Piłki Nożnej został koordynatorem ds. licencji klubowych, czyli kryterium obligatoryjnym jakie każdy klub na szczeblu musi spełnić – powiedział naszemu portalowi nowo wybrany prezes Robert Gajda

Robert Gajda (41 l.) od wielu związany jest z Błękitnymi Stargard. Jest byłym piłkarzem i trenerem pierwszego zespołu, a także trenerem grup młodzieżowych. Od dwóch lat jest członkiem zarządu klubu w funkcji wiceprezesa ds. sportu. Odpowiada w klubie za nadzór nad pierwszym zespołem Błękitnych. Ponadto pełni funkcję trenera drugiej drużyny Błękitnych Stargard. Z wykształcenia jest ekonomistą.

Zbigniewowi Niemcowi dziękujemy za 15 letnią pracę na rzecz Błękitnych, życząc dobrego zdrowia i wielu pozytywnych dni. Jak zapewnił nas Zbigniew Niemiec z Błękitnymi się nie rozstaje. W dalszym ciągu będzie związany z klubem jako członek naszego stowarzyszenia oraz swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał nowego prezesa.

Foto: Jarosław Gaszczyński (Radio Szczecin)

22.02.2020, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

CHEMIK POLICE

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

15.02.2019, godz. 13:00

CHROBRY GŁOGÓW

BŁĘKITNI STARGARD

1

2

Miejsce spotkania

GŁOGÓW

NASI PIŁKARZE

Hubert Sadowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting