19.10.2019

Dalej bez remisu. Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 3:1

Bardzo daleki wyjazd, mecz walki na trudnym terenie, niestety wracamy z Rzeszowa bez punktów. Po walce, przegrywamy z jednym z kandydatów do awansu Stalą Rzeszów 3:1. Jedyną bramkę dla Błękitnych zdobył w 68 minucie meczu Patryk Paczuk. Dla Stali w 7 minucie strzela Artur Pląskowski, w 73 minucie Wojciech Reiman oraz 94 minucie Patryk Plewka.

Stal Rzeszów 3-1 Błękitni Stargard

Artur Pląskowski 7, Wojciech Reiman 73, Patryk Plewka 90 - Patryk Paczuk 68

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 22. Damian Sierant, 2. Damian Kostkowski, 5. Radosław Sylwestrzak, 37. Piotr Głowacki (69, 23. Adrian Ligienza) - 11. Dominik Chromiński (69, 8. Michał Nawrot), 4. Wojciech Reiman, 21. Sławomir Szeliga, 16. Błażej Szczepanek (89, 80. Patryk Plewka), 14. Łukasz Mozler - 7. Artur Pląskowski (76, 18. Tomasz Płonka).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski - 11. Krystian Sanocki, (85, 23. Mateusz Bochnak), 19. Paweł Łysiak, 10. Filip Karmański (75, 21. Hubert Krawczun), 7. Michał Cywiński (65, 24. Patryk Paczuk), 18. Wojciech Fadecki - 9. Piotr Kurbiel.

żółte kartki: Kostkowski, Głowacki, Nawrot, Reiman - Fadecki, Kurbiel, Karmański, Cywiński.

sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).

widzów: 1171.

Po 14 kolejkach spotkań dalej pozostajemy jako jedyni w lidze bez remisu. 7 zwycięstw i 7 porażek na naszym koncie. Dziękujemy naszym kibicom, którzy w liczbie ok. 20 pojawili się w oddalonym o ok 800 km Rzeszowie. Szacunek i brawa dla Was !

Za tydzień w sobotę o godzinie 13:00 Stargardzie podejmujemy Legionovię Legionowo.

23.11.2019, godz. 13:00