29.09.2019

Błękitni - Olimpia 2:1

Błękitni Stargard zwyciężają przy Ceglanej z Olimpią Elbląg 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli w pierwszej połowie Filip Karmańki (26 min.) oraz w drugiej połowie Piotr Kurbiel (82 min.). W 9 minucie meczu Mariusz Rzepecki wybronił rzut karny strzelany przez Cezarego Demianiuka. Ten sam zawodnik Olimpii w 45 minucie otrzymał drugą żółtą kartkę, a konsekwencji czerwoną kartkę. Dla Olimpii bramkę w 90 minucie meczu zdobył Tomasz Lewandowski.

Błękitni Stargard 2-1 Olimpia Elbląg

Filip Karmański 26, Piotr Kurbiel 82 - Tomasz Lewandowski 90

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 5. Oskar Nowak - 11. Krystian Sanocki (77, 16. Karol Jabłoński), 19. Paweł Łysiak, 10. Filip Karmański (72, 21. Hubert Krawczun), 7. Michał Cywiński (64, 23. Mateusz Bochnak), 18. Wojciech Fadecki - 9. Piotr Kurbiel (90, 26. Krystian Mądrowski).

Olimpia: 15. Sebastian Madejski - 18. Michał Balewski (71, 14. Daniel Morys), 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 16. Tomasz Sedlewski (75, 21. Ołeksij Prytulak) - 11. Michał Miller (90, 10. Oskar Ryk), 13. Michał Kuczałek (89, 6. Bruno Żołądź), 22. Klaudiusz Krasa, 7. Damian Szuprytowski, 56. Cezary Demianiuk - 9. Przemysław Brychlik.

żółte kartki: Karmański, Theus, Krawczun - Demianiuk.

czerwona kartka: Cezary Demianiuk (45. minuta, Olimpia, za drugą żółtą).

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).

W 9. minucie Cezary Demianiuk (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Mariusz Rzepecki obronił).

Za tydzień w niedzielę 6 października o godzinie 13:10 Błękitni zagrają w Łęcznej z Górnikiem. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP 3.

19.10.2019, godz. 15:00