27.08.2019

Z Wisłą Kraków 25 września o godzinie 16:00

Znamy już termin meczu w ramach 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski w którym Błękitni Stargard zmierzą się z ekstraklasową Wisłą Kraków. Mecz zostanie rozegrany w środę 25 września o godzinie 16:00 na stadionie piłkarskim przy ul. Ceglanej w Stargardzie. Już dziś serdecznie zapraszamy do zakupu biletów na to spotkanie. Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł normalny i 15 zł ulgowy będą dostępne od najbliższego poniedziałku 2 września w biurze klubu. Ilość biletów ograniczona !

Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie:

I etap sprzedaży od 2 września (poniedziałek) do 7 września (sobota) – sprzedaż biletów tylko i wyłącznie dla osób, które zamierzają przyjść i kupić bilet na mecz ligowy Błękitnych z Gryfem Wejherowo (7 września godz. 14:00). Sprzedaż łączona Gryf plus Wisła.

II etap sprzedaży 9 września (poniedziałek) – sprzedaż otwarta tylko w biurze klubu lub w kasach przy ul. Ceglanej

III etap sprzedaży 16 września (poniedziałek) - sprzedaż otwarta tylko w biurze klubu lub kasach przy ul. Ceglanej oraz sprzedaż internetowa o ile bilety będą jeszcze dostępne

IV etap sprzedaży W dniu meczu 25 września w kasach biletowych od ul. Ceglanej oraz ul. Bułgarskiej od godziny 13:00 o ile bilety będą jeszcze dostępne w cenie 40 zł normalny oraz 25 zł ulgowy.

Biuro klubu czynne jest w następujących terminach:

Poniedziałki, środy, czwartki: 13:00 – 17:00

Piątki: 14:00 – 18:00

Zgodnie z pojemnością (2244 miejsca siedzące) stadionu przy ul. Ceglanej informujemy, iż do sprzedaży otwartej trafi 1700 sztuk biletów oraz 100 biletów na sektor gości dla kibiców Wisły. Pozostałe miejsca przeznaczone są dla osób posiadających karnety wolnego wstępu. Część miejsc na trybunie A (od ul. Ceglanej) jest wyłączona i służy jako sektor buforowy.

Ponadto informujemy osoby, które posiadają karnet wolnego wstępu, iż karnety uprawniają do wolnego wstępu również na mecze Pucharu Polski. W dalszym ciągu w siedzibie klubu są do nabycia karnety, których koszt na cały sezon rozgrywkowy wynosi 120 zł. Gorąco zachęcamy do zakupu karnetu.

Specjalnie dla Wszystkich kibiców przygotowaliśmy również limitowaną ilość szalików okolicznościowych. Szaliki w cenie 25 zł powinny być dostępne w sprzedaży od 9 września.

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

05.12.2019, godz. 12:15

BŁĘKITNI STARGARD

PGE STAL MIELEC

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD (Puchar Polski)

NASI PIŁKARZE

Aleksander Theus

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting