15.08.2019

Kolejna marka zawita przy Ceglanej

Już w najbliższą sobotę 17 sierpnia o godzinie 16:00 Błękitni przy Ceglanej w Stargardzie będą podejmować GKS Katowice. W swojej historii śląski GKS ma na koncie wiele sukcesów jak choćby czterokrotne zdobycie wicemistrzostwa Polski, trzykrotne zdobycie Pucharu Polski, dwukrotne Superpucharu Polski, a także udział w 1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów i Pucharu UEFA. W poprzednim sezonie rozgrywek pierwszoligowych GKS dość niespodziewanie w ostatniej kolejce zanotował spadek do II ligi. 

 

Celem GKS-u jest jak najszybsze odbudowanie i szybki awans do I ligi. W letnim okienku transferowym do GKS-u przeszedł wychowanek Błękitnych, czołowy lewy obrońca w II lidze Grzegorz Rogala. W kadrze katowickiej drużyn znajduje się również wielu doświadczonych zawodników z przeszłością ekstraklasową. Młody zespół Błękitnych będzie miał więc kolejną znakomitą okazję do pokazania się na tle jednego z faworytów tegorocznych rozgrywek. 

Tydzień temu w 3. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi, zarówno Błękitni jak i GKS musieli uznać wyższość swoich rywali. Błękitni po ciężkim meczu, przegrali w Łodzi z Widzewem 2:0. GKS przed własną publicznością przegrał z innym spadkowiczem z I ligi Bytovią Bytów 1:2. 

Arbitrem głównym spotkania Błękitni - GKS będzie bardzo doświadczony sędzia, Pan  Mariusz Korpalski (Toruń). 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na stadion przy Ceglanej 1 Stargardzie. Bilety dostępne online na stronie www.bilet.pax.pl, a także w przedsprzedaży w siedzibie klubu. Kasy biletowe w dniu meczu będą czynne od godziny 14:30.  

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

05.12.2019, godz. 12:15

BŁĘKITNI STARGARD

PGE STAL MIELEC

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD (Puchar Polski)

NASI PIŁKARZE

Paweł Łysiak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting