25.07.2019

Początek z beniaminkiem z Polkowic

Już w najbliższy weekend wracamy na boiska ligowe. W sobotę 27 lipca o godzinie 15:00 na inaugurację nowego sezonu zagramy mecz wyjazdowy z beniaminkiem Górnikiem Polkowice. Drużyna z Polkowic w ubiegłym sezonie pewnie wywalczyła awans na szczebel centralny. W III lidze gr. III bezapelacyjnie zajęła pierwsze miejsce zdobywając, aż 79 punktów wyprzedzając drugą w tabeli Ślęzę Wrocław o 13 punktów.

Bilans Górnika z poprzedniego sezonu jest imponujący. Na 34 rozegrane mecze o mistrzostwo III ligi Górnik, zwyciężył 25 razy, 4 remisował i tylko 5 razy doznał porażki. Przed własną publicznością Górnik spisywał się jeszcze lepiej, w całym poprzednim sezonie notując tylko jedną porażkę z MKS Kluczbork 0:1.

Mecze z beniaminkami na początek sezonu z pewnością są trudne. Na stadionie Górnika możemy spodziewać się kompletu publiczności i głośnego dopingu. Mimo to Błękitni chcą dobrze rozpocząć sezon i do Polkowic jedziemy powalczyć o dobry, korzystny wynik. Błękitni z klubem z Polkowic rywalizowali w sezonie 2013/2014 w II lidze Zachodniej. Wówczas ówczesny KS Polkowice z powodu problemów finansowych wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej ostatecznie opuszczając szczebel centralny. W jednym meczu rozegranym w 2013 roku w Stargardzie zremisowaliśmy z KS Polkowice 1:1. Dziś klub z Polkowic to zupełnie inna drużyna. Górnik przez ostatnie kilka lat odbudował swoją markę i pewnie powrócił na szczebel centralny. 

Zapowiada się więc bardzo ciekawa inauguracja. Liczymy na walkę i punkty !

23.11.2019, godz. 13:00

ELANA TORUŃ

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

TORUŃ

Ostatnie spotkanie

16.11.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK POLKOWICE

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Mariusz Rzepecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting