13.07.2019

Sparing nr 5 Błękitni Stargard - Świt Skolwin (Szczecin) 0:2

Na zakończenie ciężkiego tygodniowego obozu stacjonarnego przegrywamy przy Ceglanej ze Świtem Skolwin 0:2. Do przerwy było 0:0. Najlepszą sytuację w pierwszej połowie miał Piotr Kurbiel. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Po naszych zawodnikach widać było duże zmęczenie minionymi treningami, które odbywały się kilka razy dziennie.

Obie bramki goście zdobyli w drugiej połowie. W zespole Świtu w pierwszej połowie zagrali byli zawodnicy Błękitnych Przemysław Brzeziański i Patryk Baranowski. W naszym zespole z powodu drobnych kontuzji nie zagrało natomiast pięciu zawodników. Na ławce trenerskiej zabrakło również Adama Topolskiego, którego w ten weekend zatrzymały sprawy osobiste i do Stargardu powróci w najbliższy wtorek.

Kolejny mecz Błękitni rozegrają w środę w Szczecinie, gdzie zmierzą się z Hutnikiem.

Błękitni Stargard: Rzepecki (Sasiak 46'), Nowak, Sadowski, Ostrowski, Szrek (Theus), Bednarski, Worach (Krawczun 46'),Paczuk (Kondratowicz 72'), Sanocki (Sitkowski 46'), Łysiak, Kurbiel (Mądrowski 75')

Z powodu drobnych urazów nie zagrali : Cywiński, Karmański, Gawron, Jabłoński, Błyszko.

25.08.2019, godz. 16:00