10.07.2019

Sparing nr 4: Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 0:1

Niestety przegrywamy w czwartym sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu z Kotwicą Kołobrzeg 1:0. Do przerwy w meczu rozgrywanym w Płotach widniał wynik bezbramkowy. Po przerwie Kotwica wykorzystała jedno nieporozumienie w szykach naszej obrony i zdobyła zwycięską bramkę. W pierwszej połowie powinno wpaść kilka bramek dla Błękitnych, m.in. rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Kurbiel.

Nasz zespół jest obecnie w trakcie stacjonarnego obozu i intensywnych jednostek treningowych, które odbywają się kilka razy dziennie na obiektach zarządzanych przez OSiR Stargard.

W dzisiejszym sparingu zagrali m.in. młodzi zawodnicy juniorów starszych i drużyny rezerw Krystian Mądrowski, Bartosz Sitkowski oraz Karol Jabłoński. Trenerzy testowali także młodych zawodników  Oskara Nowaka r. 2001, Macieja Kondratowicza r. 2000 oraz Pawła Bednarskiego r. 1999. Wszyscy zaprezentowali się dobrze. Kolejny mecz sparingowy już w najbliższą sobotę ze Świtem Szczecin. Tym razem mecz w Stargardzie przy ul. Ceglanej o godzinie 11:00. Wstęp wolny. Zapraszamy !

Błękitni Stargard: Rzepecki (Skuza 46'), Nowak, Błyszko (Krawczun 46'), Ostrowski (Sadowski 46'), Theus, Sanocki (Kondratowicz 46'), Karmański (Worach 46'), Cywiński (Bednarski 46'), Paczuk (Sitkowski 46'), Łysiak (Jabłoński 46'), Kurbiel (Mądrowski 46').

Jakub Szrek i Marcin Gawron z powodu drobnych kontuzji nie zagrali w dzisiejszym sparingu.

21.09.2019, godz. 16:00