27.06.2019

Na początek sparing ze spadkowiczem z ekstraklasy

W sobotę o 15.00 Błękitni rozegrają pierwszy oficjalny sparing przed nowym sezonem. W Legnicy, prawdopodobnie na głównym boisku, zmierzą się z tamtejszą Miedzią. Sztab szkoleniowy sprawdzać będzie testowanych w ostatnich dniach zawodników. 

Miedź Legnica występowała w poprzednim sezonie na boiskach ekstraklasowych. Zajęła ostatecznie 15. miejsce i nie uchroniła się przed spadkiem. Dla Błękitnych będzie to pierwszy, zarazem poważny sprawdzian. – W ostatnich dniach testowaliśmy sześciu graczy na różne pozycje plus dwóch bramkarzy – mówi drugi trener, Jarosław Piskorz. – Treningi i mecze pokażą, czy podpiszemy z nimi kontrakty. Na pewno konieczne będzie zapełnienie luki po zawodnikach, którzy odejdą. 

Wiemy już, że zespół opuszczają Adrian Kwiatkowski, Mateusz Kwiatkowski, Patryk Baranowski, Przemysław Brzeziański, Patryk Brzozowski i Mateusz Ogrodowski. Temu ostatniemu kończy się wypożyczenie ze Stilonu Gorzów. W przypadku innych graczy, mają oni obowiązujące kontrakty lub prowadzone są rozmowy na temat dalszej współpracy. Umowy przedłużyli już Mariusz Rzepecki, Filip Karmański, Krystian Sanocki, Michał Cywiński, Piotr Kurbiel, Jakub Szrek, Marcin Gawron, Jakub Ostrowski, Grzegorz Rogala i Wojciech Błyszko.

O dalszych ruchach kadrowych będziemy informować.

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Paweł Łysiak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting