19.06.2019

Znamy pełny terminarz II ligi

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił pełny terminarz rozgrywek o mistrzostwo II ligi na sezon 2019/2020. Rozgrywki rozpoczną się 27 lipca. Ostatnia kolejka w 2019 r. zaplanowana została na 1 grudnia. Po przerwie zimowej liga rozpocznie się 29 lutego 2020 r., natomiast ostateczne rozstrzygnięcia poznamy w ostatniej kolejce, którą zaplanowano na weekend 30-31 maja 2020 roku.

Błękitni w pierwszej kolejce zagrają na wyjeździe z beniaminkiem Górnikiem Polkowice. W drugiej zagramy przy Ceglanej z Elaną Toruń, a w trzeciej czeka nas wyjazd do Łodzi na mecz z Widzewem.

Poniżej szczegółowy terminarz spotkań na sezon 2019/2020 W miejsce "---" będzie grał zwycięzca III ligi, gr. I - Legionovia Legionowo lub Sokół Aleksandrów Łódzki.

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce

--- - Skra Częstochowa

Garbarnia Kraków - Górnik Łęczna

Olimpia Elbląg - Lech II Poznań

Górnik Polkowice - Błękitni Stargard

Elana Toruń - Bytovia Bytów

Gryf Wejherowo - Widzew Łódź

GKS Katowice - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola - Resovia

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Pogoń Siedlce - Resovia

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo - GKS Katowice

Bytovia Bytów - Widzew Łódź

Błękitni Stargard - Elana Toruń

Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice

Górnik Łęczna - Lech II Poznań

Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków

Stal Rzeszów - ---

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia

--- - Pogoń Siedlce

Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów

Lech II Poznań - Skra Częstochowa

Górnik Polkowice - Górnik Łęczna

Elana Toruń - Olimpia Elbląg

Widzew Łódź - Błękitni Stargard

GKS Katowice - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Resovia - Znicz Pruszków

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków

Gryf Wejherowo - Resovia

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard - GKS Katowice

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź

Górnik Łęczna - Elana Toruń

Skra Częstochowa - Górnik Polkowice

Stal Rzeszów - Lech II Poznań

--- - Garbarnia Kraków

Kolejka 5 - 21 sierpnia

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce

Lech II Poznań - ---

Górnik Polkowice - Stal Rzeszów

Elana Toruń - Skra Częstochowa

Widzew Łódź - Górnik Łęczna

GKS Katowice - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard

Resovia - Bytovia Bytów

Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo

Bytovia Bytów - Znicz Pruszków

Błękitni Stargard - Resovia

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna - GKS Katowice

Skra Częstochowa - Widzew Łódź

Stal Rzeszów - Elana Toruń

--- - Górnik Polkowice

Garbarnia Kraków - Lech II Poznań

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce

Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków

Elana Toruń - ---

Widzew Łódź - Stal Rzeszów

GKS Katowice - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna

Resovia - Olimpia Elbląg

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard

Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów

Kolejka 8 - 7-8 września

Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów

Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo

Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków

Górnik Łęczna - Resovia

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów - GKS Katowice

--- - Widzew Łódź

Garbarnia Kraków - Elana Toruń

Lech II Poznań - Górnik Polkowice

Kolejka 9 - 14-15 września

Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce

Elana Toruń - Lech II Poznań

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków

GKS Katowice - ---

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów

Resovia - Skra Częstochowa

Znicz Pruszków - Górnik Łęczna

Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg

Bytovia Bytów - Błękitni Stargard

Kolejka 10 - 21-22 września

Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard

Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów

Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo

Skra Częstochowa - Znicz Pruszków

Stal Rzeszów - Resovia

--- - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków - GKS Katowice

Lech II Poznań - Widzew Łódź

Górnik Polkowice - Elana Toruń

Kolejka 11 - 28-29 września

Elana Toruń - Pogoń Siedlce

Widzew Łódź - Górnik Polkowice

GKS Katowice - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków

Resovia - ---

Znicz Pruszków - Stal Rzeszów

Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa

Bytovia Bytów - Górnik Łęczna

Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

Kolejka 12 - 5-6 października

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg

Górnik Łęczna - Błękitni Stargard

Skra Częstochowa - Bytovia Bytów

Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo

--- - Znicz Pruszków

Garbarnia Kraków - Resovia

Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice - GKS Katowice

Elana Toruń - Widzew Łódź

Kolejka 13 - 12-13 października

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce

GKS Katowice - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Resovia - Lech II Poznań

Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków

Gryf Wejherowo - ---

Bytovia Bytów - Stal Rzeszów

Błękitni Stargard - Skra Częstochowa

Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna

Kolejka 14 - 19-20 października

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna

Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg

Stal Rzeszów - Błękitni Stargard

--- - Bytovia Bytów

Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo

Lech II Poznań - Znicz Pruszków

Górnik Polkowice - Resovia

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź - GKS Katowice

Kolejka 15 - 26-27 października

GKS Katowice - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Resovia - Elana Toruń

Znicz Pruszków - Górnik Polkowice

Gryf Wejherowo - Lech II Poznań

Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków

Błękitni Stargard - ---

Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów

Górnik Łęczna - Skra Częstochowa

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna

--- - Olimpia Elbląg

Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard

Lech II Poznań - Bytovia Bytów

Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo

Elana Toruń - Znicz Pruszków

Widzew Łódź - Resovia

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Resovia - GKS Katowice

Znicz Pruszków - Widzew Łódź

Gryf Wejherowo - Elana Toruń

Bytovia Bytów - Górnik Polkowice

Błękitni Stargard - Lech II Poznań

Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków

Górnik Łęczna - ---

Skra Częstochowa - Stal Rzeszów

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów

Skra Częstochowa - ---

Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków

Lech II Poznań - Olimpia Elbląg

Błękitni Stargard - Górnik Polkowice

Bytovia Bytów - Elana Toruń

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo

Znicz Pruszków - GKS Katowice

Resovia - Stal Stalowa Wola

Kolejka 19 - 23-24 listopada

Resovia - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

GKS Katowice - Gryf Wejherowo

Widzew Łódź - Bytovia Bytów

Elana Toruń - Błękitni Stargard

Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg

Lech II Poznań - Górnik Łęczna

Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa

--- - Stal Rzeszów

Kolejka 20 - 30 listopada-1 grudnia

Pogoń Siedlce - ---

Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków

Skra Częstochowa - Lech II Poznań

Górnik Łęczna - Górnik Polkowice

Olimpia Elbląg - Elana Toruń

Błękitni Stargard - Widzew Łódź

Bytovia Bytów - GKS Katowice

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków - Resovia Kolejka

21 - 29 lutego-1 marca

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce

Resovia - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

GKS Katowice - Błękitni Stargard

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg

Elana Toruń - Górnik Łęczna

Górnik Polkowice - Skra Częstochowa

Lech II Poznań - Stal Rzeszów

Garbarnia Kraków - ---

Kolejka 22 - 7-8 marca

Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków

--- - Lech II Poznań

Stal Rzeszów - Górnik Polkowice

Skra Częstochowa - Elana Toruń

Górnik Łęczna - Widzew Łódź

Olimpia Elbląg - GKS Katowice

Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów - Resovia

Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków

Kolejka 23 - 14-15 marca

Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce

Znicz Pruszków - Bytovia Bytów

Resovia - Błękitni Stargard

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

GKS Katowice - Górnik Łęczna

Widzew Łódź - Skra Częstochowa

Elana Toruń - Stal Rzeszów

Górnik Polkowice - ---

Lech II Poznań - Garbarnia Kraków

Kolejka 24 - 21-22 marca

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań

Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice

--- - Elana Toruń

Stal Rzeszów - Widzew Łódź

Skra Częstochowa - GKS Katowice

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg - Resovia

Błękitni Stargard - Znicz Pruszków

Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo

Kolejka 25 - 28-29 marca

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg

Resovia - Górnik Łęczna

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

GKS Katowice - Stal Rzeszów

Widzew Łódź - ---

Elana Toruń - Garbarnia Kraków

Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 26 - 4-5 kwietnia

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice

Lech II Poznań - Elana Toruń

Garbarnia Kraków - Widzew Łódź

--- - GKS Katowice

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Skra Częstochowa - Resovia

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków

Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo

Błękitni Stargard - Bytovia Bytów

Kolejka 27 - 11 kwietnia

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce

Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna

Znicz Pruszków - Skra Częstochowa

Resovia - Stal Rzeszów

Stal Stalowa Wola - ---

GKS Katowice - Garbarnia Kraków

Widzew Łódź - Lech II Poznań

Elana Toruń - Górnik Polkowice

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia

Pogoń Siedlce - Elana Toruń

Górnik Polkowice - Widzew Łódź

Lech II Poznań - GKS Katowice

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

--- - Resovia

Stal Rzeszów - Znicz Pruszków

Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo

Górnik Łęczna - Bytovia Bytów

Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

Kolejka 29 - 25-26 kwietnia

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce

Błękitni Stargard - Górnik Łęczna

Bytovia Bytów - Skra Częstochowa

Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów

Znicz Pruszków - ---

Resovia - Garbarnia Kraków

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

GKS Katowice - Górnik Polkowice

Widzew Łódź - Elana Toruń

Kolejka 30 - 2-3 maja

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź

Elana Toruń - GKS Katowice

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Lech II Poznań - Resovia Garbarnia

Kraków - Znicz Pruszków

--- - Gryf Wejherowo

Stal Rzeszów - Bytovia Bytów

Skra Częstochowa - Błękitni Stargard

Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg

Kolejka 31 - 9-10 maja

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce

Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa

Błękitni Stargard - Stal Rzeszów

Bytovia Bytów - ---

Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków

Znicz Pruszków - Lech II Poznań

Resovia - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

GKS Katowice - Widzew Łódź

Kolejka 32 - 16-17 maja

Pogoń Siedlce - GKS Katowice

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń - Resovia

Górnik Polkowice - Znicz Pruszków

Lech II Poznań - Gryf Wejherowo

Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów

--- - Błękitni Stargard

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg

Skra Częstochowa - Górnik Łęczna

Kolejka 33 - 23-24 maja

Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów

Olimpia Elbląg - ---

Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków

Bytovia Bytów - Lech II Poznań

Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice

Znicz Pruszków - Elana Toruń

Resovia - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

Kolejka 34 - 30-31 maja

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

GKS Katowice - Resovia

Widzew Łódź - Znicz Pruszków

Elana Toruń - Gryf Wejherowo

Górnik Polkowice - Bytovia Bytów

Lech II Poznań - Błękitni Stargard

Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg

--- - Górnik Łęczna

Stal Rzeszów - Skra Częstochowa

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Konrad Skuza

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting