30.05.2019

Adam Topolski zostaje w Błękitnych

Informujemy, iż trener Adam Topolski przedłużył umowę z naszym klubem na kolejny sezon. Trener Topolski zrealizował postawiony przed nim cel utrzymania Błękitnych na szczeblu centralnym. Zadanie nie było łatwe, bo jak pamiętamy rok temu w naszej drużynie doszło do wielu zmian kadrowych. Odmłodzona kadra, pod wodzą doświadczonego szkoleniowca dała radę i w nowym sezonie 2019/2020 ponownie zagra w rozgrywkach II ligi.

Adam Topolski jest doświadczonym szkoleniowcem. Posiada licencję UEFA PRO uprawniającą do prowadzenia drużyn na wszystkich szczeblach rozgrywkowych na świecie. W swojej trenerskiej karierze prowadził kluby z ekstraklasy Zawiszę Bydgoszcz czy Lecha Poznań. Był również trenerem występujących na zapleczu ekstraklasy drużyn Tura Turek oraz Stilonu Gorzów Wielkopolski. Jako zawodnik największe sukcesy odnosił z Legią Warszawa w której grał przez dziesięć lat.

Drugim trenerem będzie Jarosław Piskorz, który posiada licencję trenerską UEFA A. Asystentem trenera i jednocześnie koordynatorem grup młodzieżowych będzie Karol Purczyński. Trenerem bramkarzy Sławomir Szczeciński, kierownikiem drużyny Marcin Sawczak, fizjoterapeutą Piotr Gozdek. Lekarzem klubowy posiadającym licencję lekarską PZPN będzie Ramigiusz Stamirowski. Większość zawodników grających w Błękitnych w minionym sezonie ma ważne kontrakty na kolejny sezon.

O wzmocnieniach i zmianach kadrowych w drużynie będziemy informowali Państwa na bieżąco. W najbliższym czasie przedstawimy również jak będzie wyglądał okres przygotowań do nowego sezon oraz plan meczy sparingowych.

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

05.12.2019, godz. 12:15

BŁĘKITNI STARGARD

PGE STAL MIELEC

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD (Puchar Polski)

NASI PIŁKARZE

Hubert Krawczun

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting