11.05.2019

Remis z Ruchem i pewne utrzymanie

Wynikiem 1:1 kończy się mecz Błękitnych z Ruchem Chorzów. Jedyną bramkę dla Błękitnych zdobył w 54 minucie Mateusz Kwiatkowski. W 45 minucie Mateusz Rzepecki obronił rzut karny. Był to ostatni w tym sezonie mecz wyjazdowy naszej drużyny. Obecnie z 40 punktami na koncie zajmujemy 12 miejsce w tabeli i przed ostatnią ligową kolejką mamy pewne utrzymanie. W przyszłą niedzielę o godzinie 13:00 w Stargardzie zagramy ostatni mecz w tym sezonie. Do Stargardu zawita walczący o awans do I ligi PGE GKS Bełchatów.

Ruch Chorzów 1-1 Błękitni Stargard

Łukasz Wiech 61 - Mateusz Kwiatkowski 54

Ruch: 1. Dawid Smug - 31. Mateusz Lechowicz, 15. Łukasz Wiech, 32. Robert Obst, 14. Mateusz Bartolewski - 13. Lucjan Zieliński, 10. Tomasz Foszmańczyk, 88. Michał Mokrzycki, 24. Wojciech Kędziora, 11. Tomasz Podgórski (73, 66. Mateusz Duchowski) - 33. Piotr Giel (62, 97. Paweł Mandrysz).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 2. Patryk Baranowski, 25. Wojciech Błyszko (46, 27. Jakub Ostrowski), 21. Grzegorz Rogala - 23. Mateusz Kwiatkowski, 15. Junpei Shimmura, 6. Filip Karmański (46, 9. Piotr Kurbiel), 7. Michał Cywiński, 17. Adrian Kwiatkowski - 10. Przemysław Brzeziański (75, 16. Błażej Starzycki).

W 45. minucie Tomasz Foszmańczyk (Ruch) nie wykorzystał rzutu karnego (Mariusz Rzepecki obronił).

żółte kartki: Bartolewski, Foszmańczyk - Shimmura, Cywiński, Baranowski.

sędziował: Maciej Pelka (Piła).

widzów: 4500 w tym 11 kibiców Błękitnych