10.05.2019

Przypieczętować utrzymanie

Przed Błękitnymi ostatni w tym sezonie mecz wyjazdowy. Zagramy z byłym 14 krotnym mistrzem Polski Ruchem Chorzów. Ruch jest marką samą w sobie, mimo to ostatnich lat nie może zaliczyć do udanych. Najpierw spadek z ekstraklasy, później z pierwszej ligi, a obecnie dramatyczna walka o utrzymanie w II lidze. Błękitni aby zapewnić sobie pewne utrzymanie, nie oglądając się na wyniki innych drużyn, powinni wywalczyć w Chorzowie punkty.

Mimo znakomitej passy naszej drużyny i ostatnich trzech zwycięstw z rzędu, podopiecznych Adama Topolskiego czeka bardzo trudny mecz w Chorzowie. Ruch na własnym stadionie, przed własnymi kibicami zawsze jest groźny. Dodatkowo dopóki, będzie miał choćby minimalne szanse na utrzymanie, będzie walczył do samego końca i tanio skóry nie sprzeda. Aby w Chorzowie zapunktować Błękitni muszą zagrać ponownie tak jak w ostatnich trzech meczach na pełnej koncentracji w każdej formacji. Najważniejsze, to nie stracić bramki i poszukać skutecznej akcji ofensywnej. W rundzie jesiennej w Stargardzie Błękitni pokonali Ruch Chorzów 3:1. Wówczas dwie bramki dla Błękitnych zdobył Piotr Kurbiel oraz jedną Adrian Kwiatkowski.

Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Maciej Pelka (Piła). Arbiter, który w obecnym sezonie sędziował dwa mecze z udziałem Błękitnych. Pierwszy w Stargardzie z Elaną Toruń (1:2), drugi w Częstochowie ze Skrą (1:0).

Zapraszamy do oglądania meczu na żywo. Transmisja dostępna w systemie PPV pod linkiem:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/175389-KS-Ruch-Chorzow-KP-Blekitni-Stargard-33-kolejka.htm

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Mariusz Rzepecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting