02.05.2019

Podtrzymać dobrą passę

W najbliższą sobotę 4 maja o godzinie 14:00 przy Ceglanej będziemy podejmować Skrę Częstochowa. Ostatnie dwie kolejki były dla nas bardzo szczęśliwe. Najpierw pewnie pokonaliśmy Siarkę Tarnobrzeg, a w minioną niedzielę sensacyjnie na boisku lidera pokonaliśmy Radomiak Radom 1:0. Marzeniem wszystkich kibiców jest, aby w najbliższym i kolejnych meczach utrzymać dobra passę. Aby tak się stało podobnie jak w dwóch ostatnich meczach trzeba zagrać bardzo mądrze i konsekwentnie w obronie, a także skutecznie w ataku.

Skra jest beniaminkiem drugiej ligi. Na swoim koncie ma zgromadzonych 40 punktów i jest już pewna utrzymania. W Częstochowie w rundzie jesiennej Błękitni przegrali 1:0 tracąc bramkę w końcowych minutach meczu. W ostatniej kolejce Skra przed własną publicznością zremisowała 1:1 z Widzewem Łódź.  Błękitni jeszcze nie mogą być pewni utrzymania. Z 36 punktami zajmujemy obecnie 12 miejsce i do pełni szczęścia potrzebujemy w najbliższych trzech meczach zdobyć co najmniej trzy punkty. Będzie na to szansa już w najbliższym meczu ze Skrą. Następnie gramy jeszcze na wyjeździe z Ruchem Chorzów oraz w Stargardzie z PGE GKS Bełchatów. 

Liczymy na wasze wsparcie i liczne przybycie na stadion przy Ceglanej. Pomóżmy naszej drużynie głośnym dopingiem wywalczyć upragniony cel czyli utrzymanie drugiej ligi.

Arbitrem głównym spotkania Błękitni-Skra będzie Pan Szymon Lizak z Poznania. Arbiter ten sędziował jeden mecz z udziałem Błękitnych w tym sezonie. Było to nie tak dawno, bo 31 marca w Toruniu, gdzie Błękitni przegrali z miejscową Elaną 2:1. 

Tradycyjnie osoby, które nie będą w stanie przyjść na stadion, zapraszamy do oglądania bezpośredniej transmisji w systemie PPV na stronie 

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/175014-KP-Blekitni-Stargard-KS-Skra-Czestochowa-32-kolejka.htm

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Krystian Mądrowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting