26.04.2019

Powalczyć z liderem

Bardzo trudne zadanie przed Błękitnymi Stargard. W niedzielę 28 kwietnia o godzinie 17:00 zagramy na wyjeździe z liderem rozgrywek Radomiakiem Radom. Radomiak jest już jedną nogą w Fortuna I lidze. Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu ma 5 punktów przewagi nad czwartą Olimpią Grudziądz. Wierzymy, że nasz zespół nie przestraszy się lidera i po dobrym meczu z Siarką Tarnobrzeg, powalczy o korzystny rezultat.

Radomiak jest szczególnie groźny na własnym stadionie. Na 15 meczy rozegranych w Radomiu w tym sezonie zwyciężył 12 razy, 2 razy zremisował a tylko jeden raz przegrał. Ma znakomity bilans bramkowy przed własną publicznością 38-7. Jedyną porażkę na własnym obiekcie Radomiak zanotował 6 października 1:0 grając z Widzewem Łódź. Błękitni są natomiast jedną z gorzej grających ekip na wyjeździe. Na 15 meczy rozegranych na wyjeździe, aż 11 razy poczuliśmy gorycz porażki. Tylko 3 razy zwyciężyliśmy, a jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W bramkach w spotkaniach wyjazdowych również mamy fatalny wynik 13-30.

Patrząc na miejsce w tabeli, cele o jakie grają obie drużyny i statystyki zdecydowanym faworytem meczu jest Radomiak. Na szczęście statystyki nie grają, a walką i zaangażowaniem, grając mądrze w obronie można powalczyć o dobry, korzystny wynik i sprawić kibicom stargardzkim miłą niespodziankę.

Arbitrem głównym spotkania Radomiak Radom – Błękitni Stargard będzie Rafał Rokosz z Katowic. Ten doświadczony, były pierwszoligowy arbiter nie sędziował jeszcze nigdy meczu z udziałem naszej drużyny.

Zapraszamy na bezpośrednią transmisję z tego meczu. Transmisja dostępna w systemie PPV pod linkiem:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/175010-RKS-Radomiak-Radom-KP-Blekitni-Stargard-31-kolejka.htm

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Karol Jabłoński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting