20.04.2019

Wielka Sobota nie dla Błękitnych

Niestety nie udało się zrobić świątecznej niespodzianki naszej drużynie. W meczu wyjazdowym gładko przegrywamy z Pogonią Siedlce 4:1. Jedyną bramkę dla Błękitnych w 88 minucie meczu zdobył Grzegorz Rogala. Na pochwałę zasługuje jedynie pierwsze 15 minut gry naszej drużyny. W 19 i 22 minucie tracimy bramki i od tego momentu dobra gra Błękitnych dobiegła końca.

Pogoń Siedlce 4-1 Błękitni Stargard

Tomasz Margol 19, Maciej Wichtowski 22, Jakub Ostrowski 69 (s), Kamil Walków 90 - Grzegorz Rogala 88

Pogoń: 95. Piotr Smołuch - 8. Tomasz Margol, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adam Mesjasz, 14. Bartłomiej Olszewski (85, 15. Paweł Łydkowski) - 17. Mateusz Bochnak (74, 24. Sebastian Pociecha), 21. Piotr Marciniec, 16. Bartosz Wiktoruk, 27. Kacper Szymankiewicz (90, 5. Sebastian Krawczyk), 7. Tomasz Zając (55, 11. Dariusz Brągiel) - 9. Kamil Walków.

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 25. Wojciech Błyszko, 27. Jakub Ostrowski, 21. Grzegorz Rogala - 11. Krystian Sanocki, 15. Junpei Shimmura (74, 9. Piotr Kurbiel), 6. Filip Karmański (28, 7. Michał Cywiński), 23. Mateusz Kwiatkowski (76, 16. Błażej Starzycki), 17. Adrian Kwiatkowski (41, 8. Marcin Gawron) - 10. Przemysław Brzeziański.

żółte kartki: Bochnak, Olszewski - Karmański.

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).

widzów: 1278.

Porażka bardzo komplikuje sytuację Błękitnych przed ostatnimi pięcioma meczami sezonu. Prawdopodobnie po dzisiejszej kolejce nasz zespół znajdzie się w strefie spadkowej. Aby wyjść zwycięsko z tego sezonu musimy wygrać minimum trzy mecze. Najbliższy już w środę 24 kwietnia o godzinie 17:00 w Stargardzie, gdzie podejmować będziemy Siarkę Tarnobrzeg, która również walczy o utrzymanie. Następnie mamy trudny wyjazd do Radomiaka Radom, mecz w Stargardzie ze Skrą Częstochowa, wyjazd do Chorzowa na mecz z Ruchem i w ostatniej kolejce mecz w Stargardzie z PGE GKS Bełchatów.

25.08.2019, godz. 16:00