18.04.2019

W Wielką Sobotę zagramy w Siedlcach

Przed świętami Wielkanocnymi w Wielką Sobotę 20 kwietnia odbędzie się 29 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Przed Błękitnymi drugi z rzędu mecz wyjazdowy. Po zdobyciu jednego punktu w ubiegłą sobotę w Łęcznej z Górnikiem (1:1), tym razem kolejny trudny mecz. O godzinie 13:30 zagramy w Siedlcach z Pogonią, drużyną która w ubiegłym sezonie grała na zapleczu ekstraklasy.

Pogoń Siedlce w rundzie wiosennej spisuje się znakomicie. Od jedenastu kolejek jest niepokonana ! Wiosną rozegrała siedem meczy z czego 4 wygrała oraz 3 razy zremisowała. Tydzień temu w Łodzi Pogoń zremisowała z Widzewem 1:1. Przed Błękitnymi bardzo trudne zadanie. Niestety sytuacja w tabeli coraz bardziej się komplikuje i nie ma już miejsca na kolejne potknięcia. W ostatnich meczach zespół biało –niebieskich pokazuje, że potrafi walczyć do końca. Na boisku widzimy waleczną drużynę, która jest w stanie wygrać z każdym. Wierzymy, że również w Siedlcach, a także kolejnych meczach zawodnicy udowodnią walką i zaangażowaniem, że sportowo stać nas na II ligę. W rundzie jesiennej 29 września w meczu w Stargardzie, Błękitni zwyciężyli z Pogonią 3:0. Bramki dla Błękitnych zdobywali Mateusz Kwiatkowski, Grzegorz Rogala oraz Przemysław Brzeziański. Błękitni zagrali wówczas z Pogonią jeden z lepszych meczy w całym sezonie.

Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Piotr Idzik reprezentujący okręg Poznań. Arbiter, który w obecnym sezonie sędziował już cztery mecze z udziałem naszej drużyny: Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola (1:0), Błękitni Stargard – Radomiak Radom (0:6), Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard (3:1) oraz Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo (4:1).

Mecz będzie bezpośrednio transmitowany w systemie PPV pod linkiem

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/174611-MKP-Pogon-Siedlce-KP-Blekitni-Stargard-29-kolejka.htm

25.08.2019, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

RESOVIA RZESZÓW

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

21.08.2019, godz. 17:00

STAL STALOWA WOLA

BŁĘKITNI STARGARD

0

1

Miejsce spotkania

BOGUCHWAŁA

NASI PIŁKARZE

Krystian Sanocki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting