29.03.2019

Przełamać się na wyjeździe

Przed Błękitnymi bardzo trudny wyjazd. W niedzielę 31 marca o godzinie 15:00 zagramy w Toruniu z Elaną. Będzie to jeden z najbliższych wyjazdów biało-niebieskich w tym sezonie. Elana mimo, że jest beniaminkiem rozgrywek spisuje się znakomicie. Wyrosła na jednego z kandydatów do awansu. Obecnie zajmuje wysokie czwarte miejsce z dwoma punktami straty do miejsca trzeciego, premiowanego awansem.

Błękitni będą mieli bardzo trudną przeprawę w Toruniu. Wierzymy, że tym razem mimo wielu problemów kadrowych uda się przełamać w spotkaniach wyjazdowych i wywalczyć punkty. Błękitni mają ogromny problem z punktowaniem na boiskach swoich rywali. Minione sześć meczy zakończyło się porażkami Błękitnych. Ostatni raz komplet punktów na wyjeździe Błękitni zdobyli w Tarnobrzegu 6 października 2018 roku zwyciężając Siarkę 1:0. W Stargardzie w rundzie jesiennej Elana zwyciężyła 2:1. Jedynego gola dla Błękitnych w tamtym spotkaniu zdobył Patryk Baranowski. W ostatniej kolejce spotkań Elana zremisowała na wyjeździe z Widzewem 1:1. Identycznym wynikiem zakończył się mecz Błękitnych w Stargardzie z Resovią Rzeszów.

Arbitrem głównym meczu Elana – Błękitni będzie Pan Szymon Lizak (Poznań).

Zapraszamy do obejrzenia meczu Błękitnych na żywo. Transmisja w systemie PPV będzie dostępna pod linkiem

 

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/174124-TKP-Elana-Torun-KP-Blekitni-Stargard-26-kolejka.htm25.08.2019, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

RESOVIA RZESZÓW

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

21.08.2019, godz. 17:00

STAL STALOWA WOLA

BŁĘKITNI STARGARD

0

1

Miejsce spotkania

BOGUCHWAŁA

NASI PIŁKARZE

Aleksander Theus

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting