22.03.2019

Pokazać charakter

Już jutro 23 marca o godzinie 13:00 na własnym stadionie przy Ceglanej Błękitni zagrają z ósmą drużyną w tabeli Resovią Rzeszów. Resovia jako beniaminek drugiej ligi spisuje się bardzo dobrze. Na swoim koncie ma 33 punkty co przełożyło się na 9 zwycięstw, 6 remisów i 8 porażek. Co ciekawe Resovia na wyjeździe gra bezkompromisowo albo zwycięża albo przegrywa. Ma 5 zwycięstw i 7 porażek. Przed Błękitnymi kolejny bardzo ważny w kontekście utrzymania mecz.

W rundzie jesiennej Błękitni przegrali na wyjeździe z Resovią 1:0. Największym problemem kadry Adama Topolskiego są kontuzje i problemy zdrowotne kilku zawodników. Dodatkowo za nadmiar żółtych kartek nie będzie mógł zagrać Patryk Baranowski. O tym w jakim ustawieniu i z jaką kadrą wybiegną Błękitni w jutrzejszym meczu będzie wiadomo po dzisiejszym popołudniowym treningu. Mimo problemów kadrowych kibice liczą, że zawodnicy, którzy wybiegną na boiska pokażą walkę i charakter o każdą piłkę i każdy metr boiska. Z pewnością stać na to naszą drużynę co udowodniła już nie raz, a ostatnio w meczu z Gryfem Wejherowo (4:1).

Arbitrem głównym spotkania Błękitni – Resovia będzie Pan Łukasz Karski (Słupsk). Arbiter w tym sezonie sędziował jeden mecz z udziałem Błękitnych. Było to w 16 kolejce, mecz Błękitni – Ruch Chorzów 3:1.

Tradycyjnie dla osób, które nie będą mogły dotrzeć na Ceglaną, zostanie przeprowadzona bezpośrednia transmisja w systemie PPV.

Link do transmisji:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/174029-KP-Blekitni-Stargard-CWKS-Resovia-Rzeszow-25-kolejka.htm

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Karol Jabłoński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting