15.03.2019

Powalczyć w Rybniku o punkty

W sobotę 16 marca o godzinie 14:00 biało - niebiescy zagrają kolejny bardzo ważny mecz. Na wyjeździe zmierzą się z ROW 1964 Rybnik. Drużyną, która obecnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale wiosną zrobi wszystko, aby wyjść ze strefy spadkowej i pozostać na szczeblu centralnym. Błękitni, także cały czas są zagrożeni spadkiem. Ostatnie pewne zwycięstwo 4:1 z Gryfem Wejherowo podbudowało morale naszej drużyny i pozwoliło opuścić strefę spadkową. Ważne teraz, aby w Rybniku podtrzymać dobrą grę, dobrą skuteczność i przywieźć do Stargardu punkty. 

ROW 1964 w dwóch pierwszych tegorocznych meczach udowodnił, że nie zamierza łatwo się poddać. Grając z drużynami walczącymi o awans Elaną Toruń (0:1) i Widzewem Łódź (1:1) pokazał bardzo dobrą grę. W Łodzi sprawił ogromną niespodziankę, zdobywając jakże cenny jeden punkt. Jak widać po ostatnich wynikach i grze naszego najbliższego przeciwnika o punkty w Rybniku łatwo nie będzie. Błękitni dodatkowo zagrają w Rybniku osłabieni.  W ostatnim meczu groźnej kontuzji barku nabawił się napastnik Piotr Kurbiel, który nie zagra przez najbliższe 6-8 tygodni. Do zdrowia po kontuzji powraca Grzegorz Rogala, Mateusz Kwiatkowski oraz Marcin Gawron. Ich występ w najbliższym meczu oraz dyspozycja jest wielką niewiadomą. Z pewnością w pierwszej jedenastce zobaczymy kilka zmian w porównaniu do ostatnich meczy. Mimo różnych problemów kadrowych liczymy na kolejny dobry mecz Błękitnych, dobrą zespołową grę, walkę i zaangażowanie przez całe spotkanie. 

W Stargardzie, 26 sierpnia Błękitni zremisowali z ROW 1964 Rybnik 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Kwiatkowski. Arbitrem głównym meczu ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard będzie Pan Tomasz Białek (Drezdenko). W obecnym sezonie Pan Tomasz Białek sędziował mecz Błękitnych w 3 kolejce spotkań w Stargardzie z Rozwojem Katowice, który zakończył się remisem 1:1. 

Tradycyjnie zapraszamy do oglądania meczu Błękitnych na żywo w bezpośredniej transmisji internetowej. Początek transmisji w sobotę 16 marca o godzinie 13:50.  

Link do transmisji

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/173804-KS-ROW-1964-Rybnik-KP-Blekitni-Stargard-24-kolejka.htm

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Marcin Konopski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting