08.03.2019

Zagrać bezbłędnie. Błękitni – Gryf

Już w sobotę 9 marca o godzinie 13:00 Błękitni Stargard zagrają pierwszy ligowy mecz w 2019 roku przed własną publicznością. Do Stargardu zawita dobrze znany naszej drużynie Gryf Wejherowo. Dla Błękitnych będzie to mecz o „sześć punktów”. Obie drużyny walczą w tym sezonie o utrzymanie i tylko pozytywny wynik pozwoli na utrzymanie przewagi nad strefą spadkową.

Na tak ważny mecz zawodników nie trzeba specjalnie mobilizować. Każdy wie o co gra, a drużyna musi pokazać siłę zespołowości. Kibice także oczekują 200 procentowego zaangażowania i walki o każdy metr boiska.

W rundzie jesiennej w Wejherowie po emocjonującym meczu Błękitni po dwóch prostych błędach w ostatnich minutach meczu przegrali z Gryfem 2:0. Bramki wówczas padły w 84 minucie i 90 minucie. W tym sezonie młoda kadra Błękitnych ma niestety problem z utrzymaniem pełnej koncentracji przez cały mecz. Zbyt często w końcowych minutach tracimy bramki po indywidualnych błędach, które w konsekwencji przekreślają cały wysiłek i bardzo dobrą grę drużyny. Trzymamy kciuki, że limit pecha został wyczerpany, a od meczu z Gryfem zobaczymy drużynę, która zagra zespołowo bez indywidualnych błędów. Wierzymy, że się uda !

Arbitrem głównym spotkania Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo będzie Pan Piotr Idzik reprezentujący okręg Poznań.

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Hubert Sadowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting