26.02.2019

Krystian Sanocki w Błękitnych

Informujemy, iż w rundzie wiosennej piłkarzem Błękitnych Stargard będzie 23 letni wychowanek Lecha Poznań Krystian Sanocki. Krystian może grać w środku i na prawej pomocy, ale także jako podwieszony napastnik. Jak podkreśla trener Adam Topolski, zawodnik bardzo dobrze przeszedł testy, pozytywnie prezentował się w meczach kontrolnych i powinien być wzmocnieniem kadry biało-niebieskich w rundzie wiosennej.

Jest to trzeci transfer Błękitnych w zimowym okienku transferowym. Wcześniej do Błękitnych dołączyli obrońca Jakub Szrek (22 lata) i ofensywny pomocnik pochodzący z Ukrainy Kostiantyn Karaman (23 lata).

Krystian Sanocki mimo młodego wieku ma spore doświadczenie na boiskach lig centralnych. Grał w Centralnej Lidze Juniorów w Lechu Poznań, a także w rezerwach tego klubu. Był w kadrze pierwszego ekstraklasowego zespołu Lecha prowadzonego przez Macieja Skorżę. Co ciekawe, w pamiętnym meczu półfinału Pucharu Polski w 2015 roku, w którym Błękitni mierzyli się z Lechem Poznań (3:1 dla Błękitnych), Krystian w meczu w Stargardzie, był na ławce rezerwowych w osiemnastce meczowej. Grał również na boiskach pierwszoligowych w MKS Kluczbork oraz wywalczył z Wartą Poznań awans w ubiegłym sezonie na zaplecze ekstraklasy. W Warcie spędził rundę jesienną. Na boiskach pierwszoligowych ma rozegranych 21 spotkań ligowych.

Krystiana witamy w Stargardzie w Błękitnych. Życzymy samych sukcesów i jak największej liczby zwycięstw w naszym klubie !

Foto: www.lechpoznan.pl

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Marcin Gawron

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting