24.02.2019

Sparing: Błękitni Stargard - Sparta Szamotuły 5:0

W ostatnim sparingu przed rozpoczynającymi się rozgrywkami ligowymi Błękitni Stargard zwyciężyli na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Ceglanej, grającą w wielkopolskiej lidze okręgowej Sparę Szamotuły 5:0. Pierwotnie Błękitni mieli w tym dniu zagrać mecz na naturalnej trawie na wyjeździe z pierwszoligową Wartą Poznań. Niestety z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne mecz się nie odbył. 

Warta wskazała boisko w oddalonej o 300 km małej gminie Czerniejewo. Z uwagi niekorzystne warunki atmosferyczne w Wielkopolsce (w nocy temperatury do -10 stopni), i zmrożonej płyty boiska stawiając na pierwszym miejscu zdrowie zawodników, zdecydowano o odwołaniu sparingu z Wartą.  Błękitni rozegrali sparing w Stargardzie na sztucznej murawie ze Spartą Szamotuły. Mecz ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem Błękitnych 5:0. Na listę strzelców wpisali się Piotr Kurbiel, Mateusz Ogrodowski, dwukrotnie Przemysław Brzeziański oraz Krystian Sanocki. 

Już w przyszłą sobotę 2 marca wracają rozgrywki ligowe. Błękitni pierwszy mecz ligowy w 2019 roku zagrają na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Wcześniej w czwartek 28 lutego o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej klubu przy ul. Ceglanej odbędzie się konferencja prasowa na której trenerzy omówią przygotowanie drużyny do rozgrywek ligowych i najbliższy mecz ze Stalą. Zostanie także przeprowadzona sesja zdjęciowa. 

Błękitni Stargard - Sparta Szamotuły 5:0

Skład: Brzozowski (46' Rzepecki), Szrek (Konopski 46'), Ostrowski (Błyszko 46'), Baranowski (Sitkowski 46'), Ogrodowski, Shimmura (Cywiński 46'), Starzycki (Łaniec 46'), Karmański, Kwiatkowski A. (Zdunek 46'), Brzeziański, Kurbiel (Sanocki).

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Adrian Kwiatkowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting