20.02.2019

ZZPN wyróżnił najlepszych !

We wtorek 19 lutego w Policach odbyła się coroczna Gala Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego. Była to już V Gala Piłkarza organizowana przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, w trakcie której nagrodzono najpopularniejszych piłkarzy w różnych klasach rozgrywkowych naszego województwa, a także samorządy, sędziów, sponsorów i działaczy. Wyróżnienia otrzymali zawodnicy od C klasy do ekstraklasy.

Miło nam Państwa poinformować, iż w kategorii najpopularniejszy piłkarz w II lidze głosami kibiców zwyciężył Przemysław Brzeziański zawodnik Błękitnych Stargard. Miłą niespodzianką było także przyznanie przez Kapitułę Plebiscytu wyróżnienia w kategorii Mecenas Sportu dla Prezydenta Stargardu Rafała Zająca za wieloletnie wspieranie i propagowanie sportu na terenie Miasta Stargard w imieniu którego nagrodę odebrał sekretarz miasta Zdzisław Rygiel.

Trenerem Roku został wybrany trener ekstraklasowej Pogoni Szczecin Kosta Runjaić. Najlepszym piłkarzem Województwa Zachodniopomorskiego wybrano Kamila Drygasa z Pogoni Szczecin. Specjalne wyróżnienia odebrały także samorządy Świnoujścia za rozbudowę infrastruktury sportowej oraz Kołobrzegu za organizację imprez sportowych rangi międzynarodowej.

Partnerami Gali są „Głos Szczeciński”, „Głos Koszaliński”, Ligowiec.net oraz TVP Szczecin.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Paweł Bednarski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting