19.02.2019

Za nami IV Bal Akademii Piłkarskiej Błękitni

W zaprzyjaźnionym Klubie PICCOLO odbył się IV Bal Akademii Piłkarskiej Błękitnych Stargard. Prawie 140 osób w tym rodziców dzieci trenujących w Błękitnych, trenerów, przyjaciół i sympatyków Błękitnych, a także sponsorów spotkało się na wspólnym corocznym Balu. Była to już oficjalna IV edycja.

Oprócz wspólnej dobrej zabawy przy muzyce granej przez DJ Krisc Krzysztof Cabanek, w trakcie Balu odbyła się licytacja różnych rzeczy przekazanych przez znanych sportowców, kluby sportowe oraz sponsorów. W tym roku zebraliśmy blisko 6.500 zł, które zostanie w całości przeznaczone na doposażenie w sprzęt treningowy dla dzieci trenujących w Błękitnych oraz na urozmaicenie treningów w postaci zajęć siłowych w klubie Boksterier Team Stargard. Licytacje jak co roku perfekcyjnie poprowadził niezastąpiony nasz spiker Sławomir Stańczyk.

Zarząd Klubu Piłkarskiego Błękitni serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy przekazali fanty na licytację oraz osobom i firmom, które tak aktywnie je licytowały. Szczególne podziękowania kierujemy do:

Zbigniewa Bońka prezesa PZPN, który przekazał na licytację piłkę ekstraklasy ze swoim autografem.

Trenera Adama Topolskiego, który przekazał koszulkę meczową repliki Legii Warszawa z lat 1978-80 ze swoim nazwiskiem i osobiście złożonym autografem.

Adama Frączczaka kapitana ekstraklasowej Pogoni Szczecin, który przekazał koszulkę meczową z awansu Pogoni do ekstraklasy wraz z jego autografem.

Jakuba Błaszczykowskiego reprezentanta Polski obecnie zawodnika Wisły Kraków, który przekazał na licytację koszulkę reprezentacji wraz ze swoim autografem.

Studia fryzjersko-kosmetycznego HOLIDAY z ul. Słonecznej w Stargardzie Pani Iwony Dąbek.

Salonu kosmetycznego FEMA z ul. Kubańskiej w Stargardzie Pani Kariny Miecznik.

Kamila Stocha, który przekazał dwie czapki zimowe (męską i damską).

OSiR Stargard Sp. z o.o. który przekazał karnety na siłownię, basen i fitness.

Kina HELIOS na szczecińskim Prawobrzeżu, które przekazało zaproszenia na seanse filmowe.

Klubu Spójnia Stargard S.A. który przekazał koszulkę meczową z autografem Macieja Raczyńskiego oraz piłkę z autografami wszystkich zawodników.

Klubu Trefl Sopot, który przekazał koszulkę meczową z autografami wszystkich zawodników.

Najwyżej wylicytowanym przedmiotem była koszulka Legii Warszawa naszego trenera Adama Topolskiego, która została wylicytowana za kwotę 2.500 zł przez właścicieli firmy J. T. DIESEL SERVICE. Reymonta 65 w Stargardzie. Dziękujemy !

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym V Balu Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard.

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Wojciech Fadecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting