10.02.2019

Jakub Szrek i Kostiantyn Karaman w Błękitnych

Jakub Szrek oraz Kostiantyn Karaman zostali oficjalnie zawodnikami Błękitnych Stargard. Nowych piłkarzy witamy w Stargardzie przy Ceglanej i życzymy samych sukcesów w rozgrywkach mistrzowskich. Karaman podpisał półroczną umowę, natomiast Szrek podpisał półtoraroczny kontrakt. 

Jakub Szrek jest prawym obrońcą, ma 22 lata. Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie na boiskach pierwszoligowych, gdzie w latach 2017-2018 rozegrał 28 meczów w barwach Pogoni Siedlce. Do Błękitnych przechodzi jako wolny zawodnik z Legii Warszawa, której był zawodnikiem. W drugiej drużynie Legii Warszawa grał w latach 2014-2016, a wcześniej był zawodnikiem grup młodzieżowych UKP Zielona Góra. Jest wychowankiem zespołu Promień Żary. W meczach kontrolnych pokazał się z bardzo dobrej strony, zarówno w grze obronnej jak również włączając się w akcje ofensywne. 

Kostiantyn Karaman pochodzi z Ukrainy, ma 22 lata. Swoim zaangażowaniem na treningach oraz dobrymi meczami kontrolnymi przekonał do siebie sztab szkoleniowy. Jest nominalnym prawym pomocnikiem, jednak może również występować na pozycji napastnika. 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

05.12.2019, godz. 12:15

BŁĘKITNI STARGARD

PGE STAL MIELEC

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD (Puchar Polski)

NASI PIŁKARZE

Michał Cywiński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting