05.02.2019

Głosuj na trenera i zawodnika Błękitnych

Serdecznie zapraszamy do aktywnego wspierania naszych przedstawicieli w plebiscycie "Gwiazdy Stargardzkiego Sportu", organizowanego przez Prezydenta Miasta Stargardu Rafała Zająca. Do nagrody za 2018 rok nominowani zostali w kategorii zawodnik Grzegorz Rogala, a w kategorii trener Jarosław Piskorz. Grzegorz i Jarek są wychowankami Błękitnych.  Od najmłodszych lat są związani ze stargardzką piłką nożną. 

Grzegorz Rogala, kapitan drugoligowych Błękitnych Stargard, lewy obrońca. W poprzednim sezonie w znacznym stopniu przyczynił się do utrzymania Błękitnych na szczeblu centralnym.  Obecnie filar obrony w drużynie Adama Topolskiego. 

Jarosław Piskorz, od 2014 roku drugi trener drugoligowych Błękitnych. Jednocześnie trener grup młodzieżowych. Dzięki między innymi jego zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu zespół w 2015 roku dotarł do półfinału Pucharu Polski, największego w historii klubu sukcesu.  Od wielu lat pracuje z młodzieżą, szkoląc przyszłych wychowanków klubu. W 2018 roku przyczynił się do utrzymania zespołu na szczeblu centralnym. Obecnie stara się o podniesienie poziomu szkolenia i uzyskanie najwyższej w strukturach FIFA licencji trenerskiej UEFA PRO. 

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej www.stargard.pl oraz poprzez kupony zamieszone w styczniowym i lutowym Stargardzkim Informatorze Samorządowym, które należy dostarczyć do siedziby Urzędu Miejskiego w Stargardzie przy ul. Czarnieckiego 17. Zachęcamy do głosowania !

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Oskar Nowak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting