02.02.2019

Sparing: Błękitni Stargard - TSG Neustrelitz 2:0 (1:0)

Błękitni Stargard pewnie pokonują w kolejnym meczu kontrolnym niemiecki zespół TSG Neustrelitz 2:0. Bramki dla naszej drużyny strzelali w pierwszej połowie Adrian Kwiatkowski oraz w drugiej połowie Piotr Kurbiel. W drużynie gości zagrali byli zawodnicy Błękitnych Maciej Liśkiewicz i Bartosz Flis. W naszej drużynie testowany był pomocnik 23 letni Krystian Sanocki z Warty Poznań, który w rundzie jesiennej rozegrał 12 spotkań w pierwszej lidze. 

Błękitni szczególnie w pierwszej połowie wyglądali bardzo dobrze. Widzieliśmy wybiegany zespół, sporo ładnych zespołowych akcji i kilka sytuacji bramkowych. W meczu przeciwko TSG Neustrelitz z powodu drobnych kontuzji nie zagrali Mateusz Ogrodowski, Michał Cywiński, Marcin Gawron, Mateusz Kwiatkowski i Wojciech Błyszko. 

Kolejny sparing podopieczni trenera Adama Topolskiego rozegrają dopiero w przyszłą sobotę 9 lutego o godzinie 12:00. W Stargardzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzą się z Wartą Gorzów.

Błękitni Stargard - TSG Neustrelitz 2:0 (1:0)

Bramki: Adrian Kwiatkowski 15', Piotr Kurbiel 51'

Skład: Brzozowski (Rzepecki 46'), Szrek (Łaniec 62'), Ostrowski, Baranowski, Rogala (Sitkowski 70'), Sanocki (Starzycki 57'), Shimmura, Karmański (Zdunek 70'), Kwiatkowski A. (Karaman 62'), Brzeziański (Włóka 70'), Kurbiel (Konopski 75')

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Konstiantyn Karaman

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting