31.01.2019

Sparing: Błękitni Stargard - Lubuszanin Drezdenko 7:1 (3:0)

W mocno eksperymentalnym składzie zagrali dziś podopieczni Adama Topolskiego. Pierwszy zespół jest w trakcie stacjonarnego obozu sportowego. Jednostki treningowe są bardzo mocne, a zespół rozgrywa mecze sparingowe co 3 dni. Dziś większość zawodników pierwszego zespołu z uwagi na przeciążenia otrzymało wolne od grania w meczu sparingowym z Lubuszaninem Drezdenko.  Mimo to Błękitni pewnie zwyciężyli 7:1. 

Ponieważ zespół juniorów  starszych obecnie przygotowuje się do rundy wiosennej na obozie w Rewalu, do składu na mecz z Lubuszaninem weszli doświadczeni drugi trener Jarosław Piskorz oraz grający trener drużyny rezerw Robert Gajda. 

Zarówno Jarosław Piskorz jak i Robert Gajda wpisali się w pierwszej połowie na listę strzelców ! Na uwagę zasługuje szczególnie przepiękna bramka strzelona bezpośrednio z rzutu wolnego przez Jarosława Piskorza w 24 minucie meczu.  W pierwszej połowie do bramki gości trafił jeszcze młodzieżowiec  Łukasz Łaniec. 

W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Piotr Kurbiel oraz Kostiantyn Karaman. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Błękitnych 7:1. 

Kolejny mecz kontrolny Błękitni zagrają już w najbliższą sobotę 2 lutego o godzinie 12:00. Mecz odbędzie się na euroboisku przy ul. Ceglanej. Przeciwnikiem będzie niemiecki zespół TSG Neustrelitz

Błękitni Stargard - Lubuszanin Drezdenko 7:1 (3:0)

Bramki: Jarosław Piszkorz 24', Robert Gajda 35', Łukasz Łaniec 44', Piotr Kurbiel 60',72', Kostiantyn Karaman 70',89'

Skład: Skwirut, Łaniec, Konopski, Baranowski, (Karaman 46'), Sitkowski, Ostrowski, Shimmura (Włóka 46'), Zdunek, Piskorz, Brzeziański (Kurbiel 46'), Gajda 

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Marcin Konopski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting