26.01.2019

Sparingowa sobota

Po ciężkich treningach i obciążeniach w minionym tygodniu, dziś widać było spore zmęczenie i "ciężkie nogi" naszych zawodników w dwóch meczach sparingowych Błękitnych. Pierwszy z Vinetą Wolin o godzinie 11:00, gdzie zagrała w większości młodzież Błękitni przegrali 0:1. Drugi ze Świtem Skolwin Szczecin o godzinie 13:00, gdzie zagrała silniejsza jedenastka również zakończył się porażką Błękitnych 1:2. Bramkę w drugiej połowie dla Błękitnych zdobył Grzegorz Rogala.

 

Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0:1

Skład: Rzepecki, Zalewski, Ogrodowski, Konopski, Zdunek, Groński (46' Kacprzyk), Shimmura, Purczyński (66' Groński), Sitkowski, Włóka (46' Sawczak), Napora

 

Błękitni Stargard - Świt Skolwin Szczecin 1:2

Skład: Brzozowski, Szrek, Nawrocki (43' Ostrowski), Baranowski, Rogala, Karmański, Gawron, Starzycki, Karaman, Brzeziański, Kurbiel.

Błękitni zagrali w tych meczach osłabieni. Z powodu drobnych problemów zdrowotnych nie zagrali Kwiatkowski Adrian, Kwiatkowski Mateusz, Cywiński Michał i Błyszko Wojciech.  W naszym zespole testowany był obrońca Filip Narwrocki. 

Przed naszą drużyną stacjonarny obóz dochodzeniowy na stargardzkich obiektach sportowych. Na ten czas sztab szkoleniowy przygotował jeszcze mocniejsze jednostki treningowe, a także cykl meczy kontrolnych. Już w najbliższy wtorek (godz. 17:00) Błękitni zagrają z Chemikiem Police, w czwartek (godz. 18:00) z Lubuszaninem Drezdenko, a w przyszłą sobotę (godz. 12:00) z niemieckim TSG Neustrelitz. Wszystkie mecze odbędą się w Stargardzie przy ul. Ceglanej na boisku ze sztuczną nawierzchnią. 

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Karol Jabłoński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting