23.01.2019

Młodzi Błękitni ze stypendiami prezydenta

Czterech młodych piłkarzy z juniorów starszych Błękitnych Stargard Bartosz Babicki, Mateusz Orlik, Bartosz Sitkowski oraz Mateusz Nowak, a także jedna piłkarka Błękitnych Sandra Czerwińska otrzymali na 2019 rok stypendia sportowe prezydenta miasta Stargard. Stypendia młodym sportowcom osobiście wręczył prezydent Rafał Zając wraz ze swoim zastępcą Ewą Sowa.

- Już od kilku lat trwa proces wspierania stypendiami artystycznymi i sportowymi młodych ludzi, którzy w Stargardzie swoją pracą, aktywnością i sukcesami wybijają się ponad przeciętną- mówił Rafał Zając, Prezydent Stargardu podczas uroczystości. Prezydent zwrócił się bezpośrednio do młodzieży. - Chcemy żeby ze strony samorządu popłynął wyraźny sygnał, że na Waszym rozwoju zależy nie tylko Waszym rodzicom, nauczycielom i trenerom, ale również Miastu. Chcemy żebyście się dobrze czuli w Stargardzie i wiedzieli, że samorząd dostrzega Wasz potencjał i widzi Waszą ogromną pracę w obszarze promowania Miasta. Wszyscy stargardzianie są Wam wdzięczni, że tak dobrze i godnie reprezentujecie Stargard na zewnątrz- mówił na uroczystej Gali prezydent Rafał Zając.

Uroczystość wręczenia nagród, stypendiów artystycznych oraz stypendiów sportowych dla uzdolnionej stargardzkiej młodzieży odbyła się we wtorek w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie. Młodym sportowcom, a także ich trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju i samych sukcesów w 2019 roku.

Foto: e-stargard.pl

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Jakub Sawczak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting