19.01.2019

Sparing: Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1:0

W drugim tegorocznym sparingu Błękitni Stargard zwyciężyli na własnym stadionie Kotwicę Kołobrzeg 1:0.  Jedyną bramkę w meczu już w 4 minucie zdobył Adrian Kwiatkowski.  W Błękitnych testowany był pomocnik urodzony w 1997 roku Jakub Szrek, były zawodnik grup młodzieżowych Legii Warszawa, który ma na swoim koncie 28 występów na boiskach pierwszoligowych w barwach Pogoni Siedlce. 

Dzisiejszy mecz, a w szczególności pierwsza połowa była dobra w wykonaniu Błękitnych. Już w 4 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Adrian Kwiatkowski. W kolejnych minutach tej części meczu Błękitni przeważali. Stworzyli kilka znakomitych zespołowych akcji, które mogły zakończyć się zdobyciem kolejnych bramek. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Błękitnych 1:0. Z powodu kontuzji i problemów zdrowotnych nie zagrali dziś Michał Cywiński, Mateusz Kwiatkowski, Mariusz Rzepecki, Wojciech Błyszko, Mateusz Ogrodowski oraz Szymon Zalewski. 

Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1:0

bramka: Adrian Kwiatkowski 4'

I połowa: Brzozowski, Szrek, Ostrowski, Baranowski, Rogala, Karmański, Starzycki, Gawron, Kwiatkowski A., Brzeziański, Kurbiel.

II połowa: Skwirut, Łaniec, Ostrowski, Konopski, Zdunek, Starzycki, Shimmura, Włóka, Karaman, Napora, Sitkowski.  

24.04.2019, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

SIARKA TARNOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

13.04.2019, godz. 13:30

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

4

1

Miejsce spotkania

SIEDLCE

NASI PIŁKARZE

Konstiantyn Karaman

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting