12.01.2019

Sparing: Błękitni-Bałtyk 4:0

Pierwszy tegoroczny sparing za nami. Błękitni pewnie pokonali trzecioligowy Bałtyk Koszalin 4:0. W pierwszych 45 minutach kibice zobaczyli dwie bramki. Kolejne dwie padły w drugiej połowie meczu. Pierwszą bramkę w 2019 rok zdobył w 19 minucie meczu Piotr Kurbiel. Błękitni stworzyli sobie dużą ilość sytuacji bramkowych i mogli ten mecz wygrać znacznie wyżej. 

W naszym zespole testowani byli osiemnastoletni prawy obrońca Szymon Zalewski (obecnie Lech II Poznań)  oraz skrzydłowy mogący występować również w ataku pochodzący z Ukrainy dwudziestodwuletni Konstantin Karaman. Obaj pokazali się z dobrej strony. Karaman w 30 minucie meczu zdobył bramkę na 2:0. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się także Jakub Ostrowski oraz Błażej Starzycki.  W meczu zagrało także kilku młodych zawodników z drużyny juniorów starszych. Kolejny sparing Błękitni rozegrają w przyszłą sobotę 19 stycznia z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz rozegrany zostanie także w Stargardzie przy Ceglanej. Początek godzina 12:00.

Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 4:0 (2:0)

Piotr Kurbiel 19', Konstantin Karaman 30', Jakub Ostrowski 48', Błażej Starzycki 74' 

I połowa:  Brzozowski, Zalewski (39' Łaniec), Błyszko, Ogrodowski, Sitkowski, Gawron, Karmański, Karaman, Kwiatkowski A., Brzeziański, Kurbiel. 

II połowa: Skwirut, Łaniec, Ostrowski, Konopski, Zdunek, Baranowski, Karaman (Kwiatkowski A.), Orłowski, Napora, Włóka, Starzycki. 

Z powodu drobnych urazów w dniu dzisiejszym nie zagrali Mariusz Rzepecki, Grzegorz Rogala i Mateusz Kwiatkowski. Po weekendzie do drużyny dołączy także Junpei Shimmura, którego na dłużej w Japonii zatrzymały sprawy osobiste. 

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Jakub Szrek

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting