23.11.2018

Z problemami na Rozwój

W najbliższą niedzielę Błękitni Stargard rozegrają przedostatni w 2018 roku mecz ligowy. Zmierzą się na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Będzie to kolejny bardzo trudny mecz dla naszych zawodników. Mecz o podwójną stawkę, gdyż zarówno Błękitni jak i Rozwój walczą, aby przed przerwą zimową nie znaleźć się w strefie spadkowej. Obecnie Błękitni zajmują 12 miejsce i mają o 3 punkty więcej od Rozwoju, który jest na miejscu 15.

W Stargardzie Błękitni zremisowali z Rozwojem 1:1. Wówczas prowadzenie Błękitnym w 27 minucie meczu dał Filip Karmański. Rozwój bramkę wyrównującą zdobył w doliczonym czasie gry.

Nasz sztab szkoleniowy ma nie lada ból głowy. Z powodu nadmiaru żółtych kartek na mecz z Rozwojem wypadło dwóch zawodników Wiktor Patrzykąt i Marcin Gawron. Na różnego rodzaju problemy zdrowotne narzekają inni czołowi zawodnicy. Ciężko jest więc określić optymalną jedenastkę, która wybiegnie na boisko w Katowicach. Mimo tego wszyscy liczymy na dobry mecz podopiecznych Adama Topolskiego. Tylko walką i determinacją przez pełne 90 minut biało – niebiescy będą w stanie wywieźć korzystny wynik z trudnego terenu.

Arbitrem głównym spotkania będzie Paweł Kukla z Krakowa. Tradycyjnie zapraszamy do obejrzenia bezpośredniej transmisji internetowej z tego spotkania. Transmisja w systemie PPV w kwocie 12 zł dostępna jest pod linkiem:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/170524-KS-Rozwoj-Katowice-KP-Blekitni-Stargard-20-kolejka.htm

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Piotr Kurbiel

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting