15.11.2018

Przełamać niemoc, pokazać charakter!

Przed Błękitnymi Stargard bardzo ważne trzy mecze. Już w niedzielę 18 listopada o godzinie 13:00 nasz zespół na własnym stadionie zmierzy się z Olimpią Elbląg. W przyszły weekend Błękitni zagrają na wyjeździe z Rozwojem Katowice, a w ostatnim tegorocznym meczu 1 grudnia przy Ceglanej będą podejmować Znicz Pruszków. Każdy z tych meczy będzie dla Błękitnych meczem o tak zwane „sześć punktów”.

Po ostatnich trzech wysokich porażkach i utracie w tych meczach aż 12 bramek i tylko 1 strzelonej, wylała się mocna fala krytyki ze strony kibiców, w szczególności na linię defensywy. Kluczem do dobrych wyników i zdobycia punktów w najbliższych meczach będzie poprawa gry i pełna koncentracja w obronie. Z pewnością jest to możliwe, gdyż młody zespół Adama Topolskiego udowadniał już nie raz, że potrafi grać dobrą, efektowną i efektywną piłkę zarówno w obronie jak i w ataku. Takie są też oczekiwania kibiców i sponsorów klubu, aby w najbliższych meczach drużyna pokazała charakter prawdziwych wojowników i w końcu zapunktowała. Błękitni w tym sezonie już grali z Olimpią Elbląg. W drugiej kolejce grając na wyjeździe zwyciężyli 1:0, a jedyną bramkę w tamtym meczu zdobył Wiktor Patrzykąt. Olimpia będzie więc chciała się zrewanżować za porażkę na własnym terenie i jednocześnie wykorzystać ostatnią słabszą formę Błękitnych. Olimpia miała dwa tygodnie przerwy od grania i mogła na spokojnie przygotować się do tego meczu. Błękitni odpoczynku mieli o tydzień mniej. Dodatkowo z naszej kadry wypadł podstawowy defensywny obrońca Junpei Shimmura, który w poprzednim meczu z GKS Bełchatów otrzymał ósmą żółtą kartkę w sezonie i w najbliższym meczu nie będzie mógł zagrać.

Mecz tradycyjnie będzie transmitowany bezpośrednio w systemie PPV w kwocie 12 zł pod linkiem

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/170194-KP-Blekitni-Stargard-ZKS-Olimpia-Elblag-19-kolejka.htm

23.11.2019, godz. 13:00

ELANA TORUŃ

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

TORUŃ

Ostatnie spotkanie

16.11.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK POLKOWICE

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Hubert Sadowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting